Viedoklis

Viedokļi
Fakti, Jaunumi, Viedokļi
03.04.2020
Golubeva: Skolām ir iespēja kļūt par digitālajām līderēm
Attālināto mācību ieviešana ir ne tikai pārbaudījums skolu vadībai, pedagogiem un skolēniem, bet arī liela iespēja skolām ārkārtas situācijas apstākļos kļūt par sava veida digitālajām līderēm, uzskata apvienības “Attīstībai/Par!” biedre un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputāte Marija Golubeva.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
17.03.2020
Pavļuts: Cīņa pret vīrusu ekonomikā ir sākta, bet ārstēšana būs ilga
Apstiprinot atbalsta pasākumus koronavīrusa krīzes skartajai ekonomikai, valdība ir spērusi ļoti nepieciešamus soļus pareizajā virzienā, un tie iet roku rokā ar iepriekš paustajiem ieteikumiem, lai ar vīrusu nesaslimtu visa valsts ekonomika, norāda “Attīstībai / Par!” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Daniels Pavļuts.
Fakti, Jaunumi, Viedokļi
12.03.2020
Pavļuts: Lai ar Covid-19 nesaslimtu arī Latvijas ekonomika
Daudzi varbūt cerēja, ka pavasara saule apslāpēs Covid-19 epidēmiju un līdz vasarai ekonomika un dzīve atgriezīsies normālā stāvoklī. Diemžēl mums jārēķinās arī nopietnāku ilgtermiņa scenāriju varbūtību. Tostarp tādu, kas liktu runāt par Latvijas ekonomikas lejupslīdi, kādu neesam redzējuši pēdējos desmit gadus. 
Aktualitātes, Fakti, Viedokļi
20.02.2020
Cik ugunskurus jāsakurina, lai Tevi sadzirdētu?
Cik reizes ir jāsauc palīgā, lai Tevi sadzirdētu? Atbilde – 14. Ja to dari ar ugunsgrēkiem, protams. Bez ugunsgrēkiem varētu saukt vēl ilgi.*
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
19.02.2020
Marija Golubeva: Lai kompetenču izglītība nepaliktu uz papīra
Mēs vairs nedzīvojam industriālajā laikmetā, kad ar vienu profesiju varēja veiksmīgi nostrādāt visu darba mūžu, būtiski nepapildinot savas zināšanas un kompetences ārpus darbavietas, un ar vienu avīzi pietika, lai iegūtu visu dzīvei nepieciešamo informāciju par sabiedrības un politikas norisēm.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
13.02.2020
Pavļuts aicina vērsties pret nodokļu krāpšanu un nemaksāšanu
“Attīstībai / Par!” (AP!), kuru pārstāv partiju apvienības līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts, ierosina valdībā steidzami atjaunot un īstenot ēnu ekonomikas apkarošanas plānu. Tajā īpaši jāvēršas pret nodokļu krāpšanu un nemaksāšanu. Tikai godīgāka nodokļu maksāšana ļaus veidot nodokļu sistēmu taisnīgāku, vienkāršāku un zaļāku.
Back to top