Viedoklis

Viedokļi
Aktualitātes, Fakti, Viedokļi
20.02.2020
Cik ugunskurus jāsakurina, lai Tevi sadzirdētu?
Cik reizes ir jāsauc palīgā, lai Tevi sadzirdētu? Atbilde – 14. Ja to dari ar ugunsgrēkiem, protams. Bez ugunsgrēkiem varētu saukt vēl ilgi.*
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
19.02.2020
Marija Golubeva: Lai kompetenču izglītība nepaliktu uz papīra
Mēs vairs nedzīvojam industriālajā laikmetā, kad ar vienu profesiju varēja veiksmīgi nostrādāt visu darba mūžu, būtiski nepapildinot savas zināšanas un kompetences ārpus darbavietas, un ar vienu avīzi pietika, lai iegūtu visu dzīvei nepieciešamo informāciju par sabiedrības un politikas norisēm.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
13.02.2020
Pavļuts aicina vērsties pret nodokļu krāpšanu un nemaksāšanu
“Attīstībai / Par!” (AP!), kuru pārstāv partiju apvienības līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts, ierosina valdībā steidzami atjaunot un īstenot ēnu ekonomikas apkarošanas plānu. Tajā īpaši jāvēršas pret nodokļu krāpšanu un nemaksāšanu. Tikai godīgāka nodokļu maksāšana ļaus veidot nodokļu sistēmu taisnīgāku, vienkāršāku un zaļāku.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
20.01.2020
Laima Geikina: Būt patriotam nozīmē būt uzticamam
Laima Geikina ir profesore un vadošā pētniece LU Teoloģijas fakultātē, Kustības “Par!” biedre “Mēs esam ieguvuši brīvību, bet kaut ko ļoti vērtīgu pazaudējuši – nacionālu kopsajūtu. Nu mēs ejam viens otram garām kā partiju ļaudis un nespējam viens otram vairs uzticīgi pieiet klāt. Ak, mēs nezinām, cik dziļi šī neuzticība apkauno attīstītu cilvēku sabiedrību. Tā […]
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
22.11.2019
“Attīstībai / Par!” rosina paplašināt valsts budžetu veselības aprūpes finansēšanai
Partiju apvienība “Attīstībai / Par!” aicina premjeru un koalīcijas partnerus mediķu algām nepieciešamos papildus 60 miljonus eiro iekļaut paplašinātā budžeta izdevumu daļā.
Aktualitātes, Jaunumi, Viedokļi
07.11.2019
“Attīstībai / Par!” Saeimas frakcija izprot mediķu protestus un atvainojas
“Attīstībai / Par!” Saeimas frakcija izprot mediķu protestu un atvainojas par viltus cerību radīšanu, kas izrādījās vēlmju domāšana. Veselības aprūpe ir ilgstoši tikusi mērdēta badā, un tā tas nevar turpināties.
Back to top