Viedoklis

Viedokļi
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
10.07.2020
“Attīstībai/Par!” aicina neaizliegt nevienam bērnam sapni par labāku dzīvi ģimeniskā vidē
Bērnam ir tiesības augt ģimenē, bet mums, pieaugušajiem, ir pienākums šīs tiesības nodrošināt. Šodien Saeima, nosakot moratoriju jeb terminētu aizliegumu bērnu adopcijai uz ārvalstīm, sagrāva daudzu bērnu sapni par ģimeni. It sevišķi smagi tas ietekmēs 10 līdz 18 gadus vecus pusaudžus, kuriem Latvijā ir ļoti grūti atrast ģimeni. “Atbilstoši Labklājības ministrijas apkopotajiem datiem 2019. gadā trim […]
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
10.07.2020
Mārtiņš Šteins: Lielāki nodokļu atvieglojumi tiem, kuri ārstniecības izdevumu segšanai saņem ziedotāju atbalstu
Ārstniecības nolūkos saziedotai summai, kas nepārsniedz 2000 eiro gadā, nedrīkstēs uzlikt Iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN). Tādu AP! Saeimas deputāta Mārtiņa Šteina priekšlikumu Saeima šodien atbalstīja 3. lasījumā.
Aktualitātes, Jaunumi, Viedokļi
03.07.2020
Laima Geikina: Jums jau vajadzētu mazbērnus auklēt, nevis politikā iet
“Jums jau vajadzētu mazbērnus auklēt nevis vēl rauties politikā,” – šādus un līdzīgus izteikumus dzirdu bieži. Latvijas sabiedrībā attiecībā uz darbību politikā valda ne vien ar dzimumu, bet arī ar cilvēka vecumu saistīti stereotipi un aizspriedumi. 
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
02.07.2020
Rosina aizliegt toksiskos un šobrīd jauniešiem neierobežoti pieejamos nikotīna spilventiņus
Latvijā ir jāaizliedz tirgot un izplatīt nikotīna spilventiņus, kuri ir toksiski, bet šobrīd regulējuma trūkuma dēļ neierobežotā daudzumā pieejami arī jauniešiem. Tādus grozījumus Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumā rosina Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs un 13. Saeimas deputāts, Ilmārs Dūrītis kopā ar vairākiem AP! Saeimas frakcijas un citiem […]
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
02.07.2020
AP! deputāti par jauno Nacionālās attīstības plānu: Mums jābūvē cilvēcīga, taisnīga un arī moderna valsts
Īstenojot jauno Nacionālās attīstības plānu (NAP) 2021. – 2027. gadam, kuru atbalstīja parlaments, mums beidzot ir jātuvojas jau sen izvirzītajai vīzijai – visa centrā ir jābūt cilvēkam. Mūsu uzdevums ir būvēt cilvēcīgu, taisnīgu un arī modernu valsti, šodien Saeimā uzsvēra partiju apvienības “Attīstībai/Par!” deputāti.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
02.07.2020
“Attīstībai/Par!”: Honkonga ir tests Eiropas vērtībām
Ķīnas Tautas kongresa 30. jūnijā pieņemtais Nacionālās drošības likums Honkongai ir pretrunā vairāk nekā 20 gadus īstenotajam principam “viena valsts, divas sistēmas” un draud nopietni ierobežot autonomā reģiona iedzīvotāju pamatbrīvības, uzskata partiju apvienība “Attīstībai/Par!” (AP!).
Back to top