Kļūsti par biedru

Mums ir svarīgi augt un zināt, ka mūsu vīzijai un darbiem ir atbalstītāji. Tāpēc mēs aicinām ikvienu, kurš atbalsta Kustības “Par!” vērtības, kļūt par mūsu biedru. Pat ja Jums nav laika aktīvam sabiedriskam darbam, Jūsu biedra statusam ir liela nozīme, jo tas palīdzēs apliecināt visai Latvijas sabiedrībai, ka mūsu idejām ir atbalsts. Katrs biedrs pats var izlemt, vai un cik laika viņš vēlas veltīt kustības darbam!

Iepazīsties un pievienojies

Biedra iesniegums
Lai kļūtu par biedru, lūdzu, aizpildi veidlapu, paraksti to elektroniski vai ieskenē/nofotografē un nosūti uz e-pastu mes@kustibapar.lv. Vari to sūtīt arī pa pastu uz adresi: Kustība “Par!”, Torņa iela 4, III-C, 101, Rīga, LV-1050.

Biedra nauda
Lai sasniegtu kopējos mērķus, mums nepieciešami stabili un prognozējami ienākumi, ko nodrošinām visi kopā, maksājot biedra naudas. Uzzini vairāk par biedru naudu, spiežot te!

Manifests
Kustības “Par!” pamata vērtību dokuments ir mūsu manifests “Mēs esam par Latviju, kura ir iespēja visiem, nepieder dažiem un sastāv no daudziem.” Iepazīsties ar manifestu un, ja piekrīti – paraksti to!

Statūti
Statūti ir Kustības “Par!” biedru pašu rakstīti noteikumi par to, kā organizējam savu darbu un kā rīkojamies dažādās situācijās.

Rīcības programma
Mūsu darāmie darbi ir aprakstīti Kustības “Par!” programmā. Spied te, lai iepazītos ar to!

#DzīvesVietas redzējums
Mums ir sava vīzija par to, kādai ir jābūt mūsu #DzīvesVietai. Modernai, zaļai un atvērtai!

Testē saderību ar “Par!”
Ja vēlies noskaidrot savu politisko uzskatu saderību ar Kustību “Par!”, aizpildi mūsu politisko uzskatu aptauju! Ja nopietni apsver iestāšanos partijā, saglabā testa rezultāta PDF – noderēs iestāšanās procesā.
Back to top