Kļūsti par biedru

Mums ir svarīgi augt un zināt, ka mūsu vīzijai un darbiem ir atbalstītāji. Tāpēc mēs aicinām ikvienu, kurš atbalsta Kustības “Par!” vērtības, kļūt par mūsu biedru. Pat ja Jums nav laika aktīvam sabiedriskam darbam, Jūsu biedra statusam ir liela nozīme, jo tas palīdzēs apliecināt visai Latvijas sabiedrībai, ka mūsu idejām ir atbalsts. Katrs biedrs pats var izlemt, vai un cik laika viņš vēlas veltīt kustības darbam!

Iepazīsties un pievienojies

Biedra iesniegums
Vienīgas, kas ir nepieciešams iestāšanās procesā, ir iesniegums. Lai kļūtu par biedru, lūdzu, aizpildi iesniegumu, paraksti to elektroniski vai ieskenē/nofotografē un nosūti uz e-pastu mes@kustibapar.lv. Vari to sūtīt arī pa pastu uz adresi: Kustība “Par!”, Torņa iela 4, III-C, 101, Rīga, LV-1050.

Biedra nauda
Lai sasniegtu kopējos mērķus, mums nepieciešami stabili un prognozējami ienākumi, ko nodrošinām visi kopā, maksājot biedra naudas. Ja vēlies uzzināt vairāk par to, kā organizējam biedru naudas, tad dodies šeit!

Manifests
Kustības “Par!” pamata vērtību dokuments ir mūsu manifests “Mēs esam par Latviju, kura ir iespēja visiem, nepieder dažiem un sastāv no daudziem.” Iepazīsties ar manifestu un, ja piekrīti – paraksti to!

Statūti
Statūti ir Kustības “Par!” biedru pašu rakstīti noteikumi par to, kā organizējam savu darbu un kā rīkojamies dažādās situācijās.

Rīcības programma
Mūsu darāmie darbi ir aprakstīti Kustības “Par!” programmā. Spied te, lai iepazītos ar to!

#DzīvesVietas redzējums
Mums ir sava vīzija Latvijas pilsētām, novadiem, ciemiem, viensētām. Mūsu katra #DzīvesVietai ir jābūt modernai, zaļai un atvērtai!

Biedra statuss – tas nav risks vai ceļš bez iespējas pārdomāt. Tā ir iespēja iestāties par taisnīgāku Latviju, kura ir iespēja visiem, nevis dažiem. Pievienojies!

Back to top