Biedra nauda

Regulāra biedru nauda, kā arī biedru iesaiste ar idejām un rīcību ārēju ziedojumu piesaistīšanai mums visiem ir ļoti svarīga, lai sasniegtu kopējos mērķus.

Mums nepieciešami stabili un prognozējami ienākumi, ko nodrošinām visi kopā, maksājot biedra naudu. Biedra nauda tiek izlietota, lai segtu profesionālus juridiskos, grāmatvedības un komunikācijas pakalpojumus.

Līdz šim, pateicoties biedru naudām, esam varējuši iegūt ļoti labus rezultātus Saeimas, Eiropas Parlamenta un Rīgas domes vēlēšanās, algot biroja darbiniekus, rīkot diskusijas par būtiskiem tematiem, piesaistīt jaunus biedrus, veltīt līdzekļus vēlēšanu kampaņām un audzēt mūsu biedru atpazīstamību. To visu mēs esam varējuši darīt bez negodīgas ietekmes.

Ja Kustībai Par! būtu vēl papildu līdzekļi no biedru naudas, tad mēs varētu periodiski veikt brīnišķīgas kampaņas ar dažādiem stratēģiskiem mērķiem (piemēram, piesaisīt jaunus biedrus vai veicināt sabiedrības atbalstu sociāli liberālām idejām), kā arī apmierināt biedru prasības pēc ērtas iesaistes partijas darbā, informācijas pieejamības un laba publiskā tēla. Tie ir tikai daži no mūsu mērķiem.

Biedra naudas maksāšanas kārtība

Mēs regulāri informēsim biedrus par Kustības tēriņiem un kopējo finanšu situāciju. Savukārt ar biedru maksāšanas kārtību var iepazīties zemāk.

Rekvizīti

Biedra naudas maksājums veicams ik mēnesi, ieskaitot to Kustības kontā:

Saņēmējs: “Kustība “Par!””
Reģistrācijas Nr.: 40008268164
Konta Nr.: LV02HABA0551044114029
SWIFT: HABALV22
Maksājuma mērķis: maksājuma uzdevumā lūdzam norādīt, par kādu laika periodu tiek veikts biedra naudas maksājums.

Lai padarītu Jūsu ikdienu vienkāršāku un vienlaikus plānotu stabilu Kustības darbu, aicinām biedra naudas maksāšanai lietot regulārā maksājuma funkciju jūsu bankā. Lai uzzinātu, kā to izdarīt savā internetbankā, lūdzu, nospiediet uz attiecīgās saites: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor.

Vienreizējs pārskaitījums
Back to top