Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
Aktualitātes, Jaunumi
20.01.2020
Satiec “Attīstībai / Par!” Saeimas deputātus Rīgā!
Katru piektdienu satiec kādu no “Attīstībai / Par!” Saeimas deputātiem Rīgā mūsu birojā Torņa ielā 4, 101, III-C. Ieeja ir gan no Pulvertorņa, gan no Jēkaba kazarmu puses. Pie durvīm jāzvana “1” un jāiet iekšā. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.
Aktualitātes, Fakti
24.02.2020
Latvija attiecina īpašus piesardzības pasākumus arī uz iebraucējiem no Itālijas Lombardijas un Veneto apgabaliem, Dienvidkorejas un Irānas
Šodien, 24. februārī, Valsts operatīvā medicīniskā komisija lēma paplašināt koronavīrusa izraisītās slimības Covid – 19 ierobežojošos pasākumus, nosakot papildu valstis un teritorijas, no kurām atgriežoties, ir jāveic īpaši piesardzības pasākumi. No šodienas par koronavīrusa skartajām valstīm vai teritorijām, uz kurām attiecināti īpaši pasākumi, tiek noteiktas Ķīna, Dienvidkoreja, Irāna, Itālijas Lombardijas un Veneto apgabali.
Aktualitātes, Jaunumi
21.02.2020
Staķis: mans mērķis nav amati, bet Rīgas restarts
“Attīstībai/Par!” un “Progresīvo” kopīgā saraksta Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis pieņēmis lēmumu nolikt Saeimas deputāta mandātu, un atteikties no Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāra posteņa, lai visus spēkus veltītu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi
21.02.2020
Saeima neatbalsta AP! priekšlikumu akcīzes nodoklim alkoholam
Pētījumi un statistika rāda, ka akcīzes nodokļa paaugstināšana alkoholam ir efektīvs rīks, kā mazināt alkoholisma izplatību sabiedrībā. It īpaši jauniešu vidū. Esam vīlušies, ka Saeima 20. februārī nobalsoja par 5%, nevis 17,6% variantu.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi
21.02.2020
Par obligātu un agrīnu bērna attīstības izvērtējumu
Lai nodrošinātu visu bērnu tiesības skolā saņemt individuālu palīdzību, kad tāda ir nepieciešama, Marija Golubeva rosināja noteikt obligātu un agrīnu bērna attīstības izvērtējumu gan pirms skolas, gan uzsākot mācības. 20. februārī Saeima to atbalstīja 2. lasījumā.
Aktualitātes, Jaunumi
21.02.2020
Jauniešu Saeimas meistarklase 24.02.
Pirmdien, 24. februārī plkst. 16.00-17.30 Rīgā visi jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem ir aicināti piedalīties neformālā, draudzīgā meistarklasē ar Mārtiņu Šteinu, kurš pats reiz bija Jauniešu Saeimas dalībnieks un tagad ir 13. Saeimas deputāts.
Fakti, Jaunumi
21.02.2020
Ilze Viņķele: E-veselību nepieciešams pārveidot uz jauniem pamatiem
Veselības ministrija visu uzmanību veltīs jau esošajiem E-veselības pakalpojumiem un pieņēmusi lēmumu neattīstīt tās nākamo kārtu, tā šodien preses brīfingā medijiem paziņoja veselības ministre llze Viņķele.
Back to top