Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
Viedokļi
Aktualitātes, Jaunumi
25.11.2020
Saruna ar Mariju Golubevu – kvalitatīva izglītība augošā novadā
Mārupes novada diskusija par draudzīgu un modernu dzīvesvietu, kura ir iespēja visiem, otrdien, 1. decembrī, plkst. 18.30-20.30 Zoom un Facebook tiešraidē. Piedalās Saeimas deputāte Marija Golubeva.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
24.11.2020
Šajā vētrainajā laikā apvienības AP! darbā notiek nopietnas pārmaiņas
Mēs, trīs partiju vadītāji, pēc dzīvām un atklātām sarunām partiju valdēs un ar biedriem esam nolēmuši nostiprināt trīs partiju organizācijas, to identitātes un veiktspēju, atceroties, ka apvienība ir suverēnu partiju “konfederācija”, nevis “federācija”.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
20.11.2020
Kustība “Par!” Līderības akadēmiju absolvē pirmais kurss
2020. gada 21. oktobrī  pirmo Kustības “Par!” Līderības akadēmiju absolvēja 13 partijas biedri. Akadēmijas pirmais kurss bija veltīts kandidātiem, kuri gatavojas pašvaldību vēlēšanām. Akadēmiju vadīja Kustības “Par!” biedre, Saeimas deputāte Inese Voika un “Par!” valdes locekle Vladislava Šķēle.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi
20.11.2020
Saeimas deputātes Daces Bluķes paveiktais: no ērtākām vēlēšanām līdz tīrākai videi Baltijas kultūras pasākumos
No darba pie ērtākām vēlēšanām līdz tīrākai videi kultūras pasākumos Baltijas valstīs, tik plašs bija “Attīstībai/Par!” Saeimas deputātes un Kustības “Par!” valdes locekles Daces Bluķes darbs parlamentā no 2019. gada janvāra līdz 2020. gada novembrim. Viņa arī iestājusies par taisnīgu Latviju un vienlīdzīgām iespējām visiem.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
19.11.2020
Tērauda: Sabiedriskie mediji rītdienai, nevis vakardienai
Ceļu uz mūsdienīgiem sabiedriskajiem medijiem, kas atbilst rītdienas, nevis vakardienas skatītāju prasībām, pavērs šodien Saeimā galīgajā lasījumā atbalstītais Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likums, saka partiju apvienības “Attīstībai/Par!” Saeimas deputāte un Kustības “Par!” valdes locekle Vita Tērauda.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
17.11.2020
No patiesības par pagātni ir atkarīga apvienības nākotne
Jura Pūces atkāpšanās no amatiem valdībā, mūsu apvienībā un savā partijā ir adekvāts solis, uzņemoties atbildību par politiskās ētikas pārkāpumu un nepatiesību sabiedrībai un kolēģiem. 
Back to top