Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
17.07.2019
VM: No nākamā gada kompensējamās zāles kļūs lētākas
Lai nodrošinātu racionālu zāļu lietošanu un mazinātu zāļu cenas, kā arī pacientu līdzmaksājumu apjomu, Veselības ministrija panākusi, ka no 2020.gada 1.aprīļa kompensējamajiem medikamentiem receptē izrakstīs aktīvo vielu. Rezultātā pacients nepārmaksās, pērkot dārgākus medikamentus, bet zāļu ražotāji būs vairāk ieinteresēti samazināt medikamenta cenu.
Aktualitātes, Jaunumi, Viedokļi
12.07.2019
Vita Tērauda: Sabiedriskais medijs ir ilgstoši turēts finansiālajā badā
Sabiedriskā medija ilgstoša turēšana finansiālajā badā ir novedusi līdz Latvijas Radio ziņu dienesta un radio valdes uzticības krīzei, teica Vita Tērauda (AP!), Saeimas Mediju politikas apakškomisijas vadītāja.
Aktualitātes, Jaunumi
10.07.2019
Veselības ministrija kopā ar Pusaudžu resursu centru festivālā “Ogle” aicina uz mentālajai veselībai veltītu telti
12. un 13. jūlijā Veselības ministrija kopā ar Pusaudžu resursu centru festivālā “Ogle” aicina uz īpašu mentālajai veselībai veltītu telti. 
Aktualitātes, Jaunumi
10.07.2019
Hong Kong: why the riots? // Saruna angļu valodā 15.07.19.
Pirmdien, 15. jūlijā, plkst. 17.00 Kustības “Par!” birojā (Torņa iela 4, 101, III-C, Rīga) aicinām uz sarunu ar John Fung and Kelvin Lau, mūsu praktikantiem no Honkongas, par viņu valstī notiekošo protestu pret valdību.
Aktualitātes, Jaunumi
05.07.2019
Ivars Ijabs uzsāk darbu Eiropas Parlamentā
Līdz ar jaunā Eiropas Parlamenta (EP) pirmo sēdi šī gada 2. jūlijā  Ivars Ījabs (“Attīstībai/Par!”) ir sācis darbu Eiropas Parlamentā (EP). Viņš strādās Parlamenta Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā (ITRE), kā arī Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības komitejā (IMCO).
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
03.07.2019
Viens no pirmajiem soļiem iekļaujošas sabiedrības veidošanā – atbrīvojamies no bailēm, sarunājamies par psihisko veselību
Sarunu festivālā “Lampa” divas dienas Labklājības un Veselības ministrijas rosināja diskusijas ar dažādu nozaru pārstāvjiem un sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem par līdzcilvēku iekļaušanu sabiedrības dzīvē. “Iesaistes telti” abas dienas kopā apmeklēja vairāk kā 3700 interesentu, septiņās diskusijās kopā ar ekspertiem veidojot vērtīgas un aktīvas sarunas. Tās apliecina sabiedrības vēlmi runāt un gūt skaidrojumu tēmās, kas ilgi […]