Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
Jaunumi
13.09.2019
Veselības ministrija izsludina konkursus uz universitātes slimnīcu padomju locekļu amatiem
Lai veicinātu lielāku atklātību kapitālsabiedrību darbībā un ieviestu starptautiski atzītus labas pārvaldības nosacījumus, Veselības ministrija izsludinājusi konkursus uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padomju locekļu amatiem.
Aktualitātes, Jaunumi
11.09.2019
“Attīstībai / Par!” piedāvā mainīt likumu un novērst monopolu atkritumu saimniecībā
Krīze atkritumu apsaimniekošanā bija novēršama, un atbildība ir jāuzņemas Rīgas domei. “Attīstībai / Par!” rosinās grozīt likumu un nepieļaut iespēju pašvaldībām nodot atkritumu saimniecību vienam uzņēmumam līdz pat 20 gadiem bez konkurences.
Aktualitātes, Jaunumi
10.09.2019
Veselības ministrija optimizēs slimnīcu tīklu un plāno valsts līdzdalību stratēģiski svarīgajās reģionālajās slimnīcās
Veselības ministrija optimizēs pašreizējo slimnīcu tīklu un izskatīs iespēju iegūt valsts līdzdalību stratēģiski svarīgajās reģionālajās slimnīcās, to paredz ministrijas sagatavotais informatīvais ziņojumus, ar kuru valdības sēdē iepazīstināja veselības ministre Ilze Viņķele.
Aktualitātes, Jaunumi
04.09.2019
Sociālie partneri atbalsta Veselības ministrijas noteiktās papildu nepieciešamā finansējuma prioritātes
Sociālie partneri vienbalsīgi atbalsta veselības ministres Ilzes Viņķeles vadītās Veselības ministrijas noteiktās papildu nepieciešamā finansējuma prioritātes un aicina valdību veidojošās koalīcijas partnerus pildīt Veselības aprūpes finansēšanas likumā paredzētās saistības attiecībā uz paredzamo finansējumu veselības nozarei, kā arī valdības deklarācijā* un rīcības plānā** paredzēto.
Aktualitātes, Jaunumi
27.08.2019
Pieredzes stāsts no Kalifornijas universitātes ar Juriju Slezkinu un Mariju Golubevu 03.09.19.
Otrdien, 3. septembrī, plkst. 18.00 Torņa ielā 4, 101, III-C (Rīga) aicinām uz sarunu par to, kā pasaules klases universitātē pieņem lēmumus par akadēmiskā personāla un pētījumu kvalitāti ar Juriju Slezkinu un Mariju Golubevu. Ieeja par brīvu! Visi ir laipni aicināti!
Aktualitātes, Jaunumi
24.08.2019
Kustība “Par!” ievēl Mariju Golubevu par partijas domes priekšsēdētāju
Sestdien, 24. augustā, sociāli liberālā partija Kustība “Par!” pirmajā partijas domes sēdē ievēlēja Mariju Golubevu par tās priekšsēdētāju. Dome iesaistīs biedrus politisko lēmumu pieņemšanā un palīdzēs virzīt partijas mērķus Saeimā.