Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
Viedokļi
Aktualitātes, Fakti, Viedokļi
13.08.2020
Ieva Feldmane-Volmslija: Kāpēc cilvēki Rīgā slimo vairāk nekā Stokholmā?
Latvija ir pēdējā vietā starp Eiropas Savienības valstīm veselīgi nodzīvoto gadu ziņā. Veselības situācija Rīgā ir līdzīga vidējam rādītājam valstī, un te dzīvo trešdaļa Latvijas iedzīvotāju. Tādējādi šis ir Latvijas sabiedrības dzīves kvalitātes rādītājs, jo veselības trūkums ietekmē jebkuru dzīves jomu. Turklāt tas, ka cilvēki ir veseli un var strādāt, ir svarīgi ne tikai katram […]
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
10.08.2020
Par brīvu, neatkarīgu, demokrātisku un tiesisku Baltkrieviju
Mēs aicinām Baltkrievijas varas iestādes ievērot visas pilsoņu pamattiesības un brīvības, arī vārda un pulcēšanās brīvību. Mēs uzsveram, ka vardarbība nav pieļaujama. Politiski ieslodzītie un nepamatoti aizturētie cilvēki, starp kuriem ir arī žurnālisti, ir nekavējoties jāatbrīvo.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
04.08.2020
Pēc JV un AP rosinājuma Satversmes tiesa skatīs Stambulas konvencijas atbilstību Latvijas pamatlikumam
Ir pieņemts “Jaunās Vienotības” (JV) un “Attīstībai/Par!” (AP!) Saeimas frakciju pieteikums Satversmes tiesai, un tā vērtēs, vai Eiropas Padomes konvencija par vardarbības pret sievietēm un ģimenē novēršanu un apkarošanu atbilst Latvijas pamatlikumam. 
Aktualitātes, Jaunumi
04.08.2020
Saruna par ārvalstu adopciju: vai adoptēto bērnu kultūras identitātei ir nozīme?
5. augustā plkst. 16.00 FB tiešraidē turpināsim sarunu par ārvalstu adopciju. Šoreiz vērsīsim uzmanību adoptējamo bērnu kultūras identitātes jautājumiem.
Fakti, Jaunumi
30.07.2020
Veselības ministre kopā ar nozares pārstāvjiem piesaka jauno mediķu atalgojuma modeli
Turpmāko 7 gadu laikā ārstu atalgojums varētu pieaugt līdz 3833 eiro – to paredz jaunais ārstniecības personu atalgojuma modelis, kuru izstrādāja veselības nozares pārstāvji kopā ar Veselības ministriju.
Fakti, Jaunumi
28.07.2020
Turpmākajos gados strādās pie alkohola patēriņa samazināšanas
Lai samazinātu alkoholisko dzērienu lietošanas izplatību un nodarīto kaitējumu sabiedrības veselībai, valdība apstiprinājusi Veselības ministrijas sagatavotos plānus, kas ļauj turpmākajos gados plānot jaunus ierobežojumus alkohola pieejamībai un reklāmai, vienlaikus paplašinot alkohola atkarības ārstēšanas un rehabilitācijas pakalpojumus.
Back to top