Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi
15.11.2019
Veselības ministrija gatavojas no nākamā gada vidus apmaksāt medicīnisko uzturu
Veselības ministrija nākamajā gadā nozares budžeta ietvaros gatavos risinājumus, lai uzsāktu valsts apmaksātu enterālās un parenterālās barošanas maisījumu apmaksu ambulatorajiem pacientiem, kas ļaus novērst situāciju, kad pēc izrakstīšanās no slimnīcas pacients finansiālu apsvērumu dēļ nevar iegādāties nepieciešamo speciālo uzturu.
Jaunumi
12.11.2019
Veselības ministrija rosina rezidentiem atalgojumu palielināt par 20%
Turpinot ārstniecības personu darba samaksas palielināšanas programmu, nākamgad rezidentiem zemākā darba samaksa varētu palielināties par 20%, savukārt pārējām ārstniecības personām zemākās darba samaksas pieaugums varētu sasniegt 10%. To paredz Veselības ministrijas piedāvājums, ko 12.novembrī, izskatīs arī valdībā.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi
08.11.2019
Par Latvijas digitālo attīstību! E-pārvaldības pakete uzsāk ceļu Saeimā
Vakar, 7. novembrī “Attīstībai / Par!” frakcija sadarbībā ar citām frakcijām Saeimā iesniedza apjomīgu E-pārvaldības paketi, kas būs pamats jaunam valsts pārvaldes digitālās attīstības vilnim. Tās centrā ir iedzīvotāju ērtības, efektīva datu apmaiņa valsts iestādēs un plašas e-pārvaldības attīstības iespējas nākotnē.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi
08.11.2019
“Attīstībai / Par!” deputātu pirmais gads Saeimā – kas mainīsies Latvijas cilvēku dzīvēs?
Lai Latvijas iedzīvotāji var dzīvot brīvi un ar labu sajūtu par kārtību valstī, “Attīstībai / Par!” Saeimā ir virzījuši gan sociāli liberālās idejas, gan pretkorupcijas un labas pārvaldības lietas, gan uzlabojumus izglītībā, vides aizsardzībā un citās jomās.
Aktualitātes, Jaunumi, Viedokļi
07.11.2019
“Attīstībai / Par!” Saeimas frakcija izprot mediķu protestus un atvainojas
“Attīstībai / Par!” Saeimas frakcija izprot mediķu protestu un atvainojas par viltus cerību radīšanu, kas izrādījās vēlmju domāšana. Veselības aprūpe ir ilgstoši tikusi mērdēta badā, un tā tas nevar turpināties.
Aktualitātes, Jaunumi
05.11.2019
Kustība “Par!” turpina dibināt nodaļas – ceturtā top Mārupē
Sestdien, 9. novembrī, plkst. 10.00 Kustība “Par!” dibinās teritoriālo nodaļu Mārupē. Nodaļā ir aicināti pievienoties visi, kuri ir par Latviju, kas nepieder dažiem un ir iespēja visiem.