Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
Aktualitātes, Jaunumi
24.08.2019
Kustība “Par!” ievēl Mariju Golubevu par partijas domes priekšsēdētāju
Sestdien, 24. augustā, sociāli liberālā partija Kustība “Par!” pirmajā partijas domes sēdē ievēlēja Mariju Golubevu par tās priekšsēdētāju. Dome iesaistīs biedrus politisko lēmumu pieņemšanā un palīdzēs virzīt partijas mērķus Saeimā.
20.08.2019
Augstākā izglītība: “Attīstībai / Par!” piedāvā trīs soļus tās glābšanai
Ņemot vērā Latvijas Universitātes rektora vēlēšanās izgaismotos būtiskos trūkumus augstskolu pārvaldības modelī un pildot dotos priekšvēlēšanu solījumus par pasaules pieredzei atbilstošu un  ikvienam Latvijas iedzīvotājam pieejamu augstāko izglītību, “Attīstībai / Par!” piedāvā konkrētus soļus Latvijas augstākās izglītības sistēmas stiprināšanai.
Fakti, Jaunumi
09.08.2019
Mediķu algu palielināšanai VM nepieciešami 119,69 miljoni eiro
Veselības ministrija (VM) sagatavojusi informatīvu materiālu par nozarē būtiskākajām prioritātēm, kurām nepieciešams papildu finansējums. Darba samaksas palielināšanai ārstniecības personām par 20% tarifā nepieciešami 119,69 miljoni eiro.
Aktualitātes, Jaunumi
29.07.2019
VM aicina izteikt viedokli par plānu veicināt caurskatāmību zāļu tirgū
Veselības ministrija (VM) sagatavojusi un nodevusi sabiedriskajai apspriešanai Ministru kabineta noteikumu projektu, kas paredz uzlabot zāļu fizisko pieejamību pacientiem un veicināt caurskatāmību zāļu tirgū.
17.07.2019
VM: No nākamā gada kompensējamās zāles kļūs lētākas
Lai nodrošinātu racionālu zāļu lietošanu un mazinātu zāļu cenas, kā arī pacientu līdzmaksājumu apjomu, Veselības ministrija panākusi, ka no 2020.gada 1.aprīļa kompensējamajiem medikamentiem receptē izrakstīs aktīvo vielu. Rezultātā pacients nepārmaksās, pērkot dārgākus medikamentus, bet zāļu ražotāji būs vairāk ieinteresēti samazināt medikamenta cenu.
Aktualitātes, Jaunumi, Viedokļi
12.07.2019
Vita Tērauda: Sabiedriskais medijs ir ilgstoši turēts finansiālajā badā
Sabiedriskā medija ilgstoša turēšana finansiālajā badā ir novedusi līdz Latvijas Radio ziņu dienesta un radio valdes uzticības krīzei, teica Vita Tērauda (AP!), Saeimas Mediju politikas apakškomisijas vadītāja.