Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
29.05.2020
AP: Paziņot par mazākumtautību satura pazušanu no LTV7 ekrāniem ir pārsteidzīgi un neapdomīgi
Paziņojums, ka LTV7 no nākamā gada vairs neraidīs mazākumtautību saturu, ir pārsteidzīgs un neapdomīgs. Pirms vēstīt par tik nozīmīgām pārmaiņām, nepieciešams izstrādāt alternatīvu piedāvājumu, uzskata partiju apvienības “Attīstībai/Par!” Saeimas frakcija.
Aktualitātes, Jaunumi
25.05.2020
Kas ir dusmas?
Laurim Bokišam, biedrības “Tēvi” nodarbību vadītājam un Kustības “Par!” biedram, azotē ir vairāki praktiski triki, kā dusmas mēģināt pieņemt gan sevī, gan citos.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
22.05.2020
Bondara jautājums ir izskatīts
Kustība “Par!” aicināja Mārtiņu Bondaru atkāpties no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vadītāja amata.  Kustības “Par!” vadītājs Daniels Pavļuts šonedēļ sasauca apvienības “Attīstībai / Par!” (AP!) valdes sēdi, kurā izskatīja šo Kustības “Par!” aicinājumu.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi
20.05.2020
Pavļuts: Latvijai iespējas beidzot kļūt par jaunuzņēmumu magnētu
Latvijai jau tuvākajā laikā ir iespējas kļūt par sava veida jaunuzņēmumu magnētu un tās paver Jaunuzņēmumu darbības atbalsta likuma grozījumi, kurus šodien otrajā lasījumā vienbalsīgi atbalstīja Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
19.05.2020
AP! deputāti: Pārmaiņām augstskolās jābūt patiesi stratēģiskām un uz starptautisku izcilību vērstām
Partiju apvienība “Attīstībai/Par!” atbalsta Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) virzīto augstākās izglītības reformu, taču redz iespējas vairākiem uzlabojumiem darbā gan pie augstskolu tipoloģijas kritērijiem, gan pie augstskolu padomēm. Tas palīdzētu pārmaiņas padarīt patiesi stratēģiskas un uz starptautisku izcilību vērstas.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi
14.05.2020
Vecāki un bērni var rēķināties ar daudz plašāku individuālo atbalstu bērnudārzos
Pirmsskolu audzēkņi un viņu vecāki var rēķināties, ka turpmāk bērni bērnudārzos saņems daudz plašāku individuālo atbalstu latviešu valodas apguvei un, sākot obligāto izglītību piecu gadu vecumā, arī speciālo vajadzību izvērtējumu. Tas būs iespējams pateicoties Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP!) un “Attīstībai / Par!” Saeimas frakcijas priekšlikumiem, kurus šodien Vispārējās izglītības likuma grozījumos atbalstīja parlaments.
Back to top