Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
Aktualitātes, Jaunumi
22.01.2020
Vikipēdijas maratons
Šī maratona temats – Barikādes. Maratons notiks svētdien, 26. janvārī 11:00-16:00 Kustības “Par!” birojā (Torņa iela 4, 101, III-C, Rīga). Pie ieejas jāzvana “1”, un mēs atrodamies 1. stāvā. Iepriekšēja pieteikšanās / zināšanas nav nepieciešamas!
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
20.01.2020
Laima Geikina: Būt patriotam nozīmē būt uzticamam
Laima Geikina ir profesore un vadošā pētniece LU Teoloģijas fakultātē, Kustības “Par!” biedre “Mēs esam ieguvuši brīvību, bet kaut ko ļoti vērtīgu pazaudējuši – nacionālu kopsajūtu. Nu mēs ejam viens otram garām kā partiju ļaudis un nespējam viens otram vairs uzticīgi pieiet klāt. Ak, mēs nezinām, cik dziļi šī neuzticība apkauno attīstītu cilvēku sabiedrību. Tā […]
Aktualitātes, Jaunumi
20.01.2020
Satiec “Attīstībai / Par!” Saeimas deputātus Rīgā!
Katru piektdienu satiec kādu no “Attīstībai / Par!” Saeimas deputātiem Rīgā mūsu birojā Torņa ielā 4, 101, III-C. Ieeja ir gan no Pulvertorņa, gan no Jēkaba kazarmu puses. Pie durvīm jāzvana “1” un jāiet iekšā. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.
Aktualitātes, Fakti
19.01.2020
Viņķele rosinās regulēt Lielbritānijā iegūtas izglītības atzīšanu Latvijā arī pēc breksita
Veselības ministre Ilze Viņķele rosinās izveidot regulējumu, kas pēc breksita garantētu Lielbritānijā iegūtas izglītības atzīšanu Latvijā.
Fakti, Jaunumi
15.01.2020
Veselības ministrija izstrādājusi priekšlikumus solidāras līdzdalības nodrošināšanai veselības aprūpē
Lai ieviestu solidāru līdzdalību veselības aprūpē un novērstu Latvijas nodokļu maksātāju diskrimināciju pēc nodokļu maksāšanas statusa, Veselības ministrija sabiedriskajai apspriedei nodevusi sagatavotos priekšlikumus, kas ļaus ieviest ilgtspējīgu un vienotu valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, kas tiek nodrošināts visiem Latvijas rezidentiem.
Aktualitātes, Jaunumi
15.01.2020
Kustība “Par!” gatavojas pašvaldību vēlēšanām un dibina nodaļu Rīgā
Piektdien, 17. janvārī plkst. 18.00 Kustības “Par!” biedri dibinās teritoriālo nodaļu Rīgā. Tā būs partijas septītā teritoriālā nodaļa, kuras mērķis ir apvienot Rīgā dzīvojošos biedrus un viņu idejas modernai un zaļai galvaspilsētai.