Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
Viedokļi
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
13.10.2020
Ilze Viņķele: Covid–19 martā un tagad
Ilze Viņķele ir LR veselības ministre un Kustības “Par!” valdes locekle Martā, kad jaunais vīruss Sars-Cov-2 sasniedza Latviju un mūsu visu ikdienā uz palikšanu ienāca jaunais vārds Covid-19, reakcija uz pandēmijas ierobežošanu vai visā pasaulē bija līdzīga. To raksturoja apjukums, akūts informācijas trūkums, bailes.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
13.10.2020
Apspriedīs bezmaksas augstākās izglītības ieviešanas iespējas Latvijā
Partiju apvienības “Attīstībai/Par!” Saeimas deputāta un Kustības “Par!” biedra Ilmāra Dūrīša vadītā Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisija apspriedīs, vai un kā Latvijā ir iespējams ieviest bezmaksas augstāko izglītību.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
11.10.2020
Kustība “Par!” kongresā prezentē redzējumu par modernu, atvērtu un zaļu Dzīvesvietu katram cilvēkam
Moderna, atvērta un zaļa dzīvesvieta visiem Latvijas cilvēkiem būs Kustības “Par!” prioritātes ceļā uz 2021. gada vēlēšanām Latvijas novados un pilsētās. Šodien Jūrmalā notika partijas trešais kongress gan klātienē, gan interneta vidē.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi
09.10.2020
Mārtiņš Staķis, Ivars Drulle un Laima Geikina Rīgas domē
Rīga būs atvērta, sakārtota, zaļa un cilvēkiem draudzīga! Esam pagodināti par iespēju strādāt Rīgas iedzīvotāju labā. Kādās Rīgas domes komitejās strādās Kustības “Par!” deputāti? Uzzini šeit.
Aktualitātes, Jaunumi
08.10.2020
#Parunāsim ar Vitu Tēraudu, epizode 1
Piektdien, 9. oktobrī, plkst. 15.30 laipni aicinām uz jaunas sarunu sērijas #Parunāsim pirmo epizodi ar Saeimas deputāti un Kustības “Par!” valdes locekli Vitu Tēraudu. Ko darījām septembrī? #Parunāsim! Sarunu vadīs Vitas palīgs Jēkabs Kārlis Rasnačs.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi
07.10.2020
Kustība “Par!” kongresā 10. oktobrī Jūrmalā un tiešsaistē lems par nostādnēm ceļā uz pašvaldību vēlēšanām
Politiskā partija Kustība “Par!” kongresā 10. oktobrī plkst. 10.00-17.00 konferenču centrā “Lielupe” (Bulduru prospekts 64-68, Jūrmala) lems par partijas politiskajām prioritātēm nākošajam gadam un nostādnēm ceļā uz pašvaldību vēlēšanām.
Back to top