Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
Viedokļi
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
10.07.2020
“Attīstībai/Par!” aicina neaizliegt nevienam bērnam sapni par labāku dzīvi ģimeniskā vidē
Bērnam ir tiesības augt ģimenē, bet mums, pieaugušajiem, ir pienākums šīs tiesības nodrošināt. Šodien Saeima, nosakot moratoriju jeb terminētu aizliegumu bērnu adopcijai uz ārvalstīm, sagrāva daudzu bērnu sapni par ģimeni. It sevišķi smagi tas ietekmēs 10 līdz 18 gadus vecus pusaudžus, kuriem Latvijā ir ļoti grūti atrast ģimeni. “Atbilstoši Labklājības ministrijas apkopotajiem datiem 2019. gadā trim […]
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
10.07.2020
Mārtiņš Šteins: Lielāki nodokļu atvieglojumi tiem, kuri ārstniecības izdevumu segšanai saņem ziedotāju atbalstu
Ārstniecības nolūkos saziedotai summai, kas nepārsniedz 2000 eiro gadā, nedrīkstēs uzlikt Iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN). Tādu AP! Saeimas deputāta Mārtiņa Šteina priekšlikumu Saeima šodien atbalstīja 3. lasījumā.
Aktualitātes, Jaunumi
09.07.2020
Piesakies vienas dienas piedzīvojumam – Jauniešu brīvības skolai!
Ja Tev ir 16-25 gadi un vēlies piedzīvot aizraujošu dienu kopā ar citiem jauniešiem un liberālās politikas veidotājiem, piesakies vienas dienas piedzīvojumam! Mēģināsim saprast, kas ir mūsu brīvības un ka par tām pastāvēt.
Aktualitātes, Jaunumi,
07.07.2020
Adopcija uz ārzemēm: kurp ejam? FB LIVE 8. jūlijā
8. jūlijā plkst. 12.00 aicinām pievienoties FB LIVE diskusijai par Latvijas bērnu adopciju uz ārzemēm. Saeimā drīzumā paredzams balsojums par šo jautājumu un sabiedrībā iezīmējušies divi atšķirīgi viedokļi – par un pret adopciju uz ārzemēm.
Aktualitātes, Jaunumi,
07.07.2020
FB LIVE diskusija “Rīga. Dizains. Domāšana”
8. jūlijā plkst. 17.00 aicinām piedalīties FB LIVE sarunā “Rīga. Dizains. Domāšana”.
Aktualitātes, Jaunumi, Viedokļi
03.07.2020
Laima Geikina: Jums jau vajadzētu mazbērnus auklēt, nevis politikā iet
“Jums jau vajadzētu mazbērnus auklēt nevis vēl rauties politikā,” – šādus un līdzīgus izteikumus dzirdu bieži. Latvijas sabiedrībā attiecībā uz darbību politikā valda ne vien ar dzimumu, bet arī ar cilvēka vecumu saistīti stereotipi un aizspriedumi. 
Back to top