Jaunumi

Visi
Aktualitātes
Fakti
Fakti, Jaunumi, Viedokļi
03.04.2020
Golubeva: Skolām ir iespēja kļūt par digitālajām līderēm
Attālināto mācību ieviešana ir ne tikai pārbaudījums skolu vadībai, pedagogiem un skolēniem, bet arī liela iespēja skolām ārkārtas situācijas apstākļos kļūt par sava veida digitālajām līderēm, uzskata apvienības “Attīstībai/Par!” biedre un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputāte Marija Golubeva.
26.03.2020
Viņķele: Covid-19 novēršanā iesaistītie mediķi martā saņems piemaksas līdz 50% no algas
Lai atbalstītu ārstniecības personas, epidemiologus, sabiedrības veselības speciālistus un citus, kuri ir tieši iesaistīti COVID-19 izplatības mazināšanā, tādējādi strādājot paaugstinātā riska un lielas slodzes apstākļos, valdība lēma piešķirt astoņus miljonus eiro, lai šīm personām trīs mēnešu garumā nodrošinātu piemaksas pie atalgojuma.
Aktualitātes, Jaunumi
24.03.2020
Tiešraides lekcija “Ko bērnam un pieaugušajam darīt ar dusmām?” 25.03.20.
Trešdien, 25. martā plkst. 18.00 Zoom + Youtube tiešraides lekcijā mūsu biedrs Lauris Bokišs dalīsies ar zināšanām par dusmām.
Fakti, Jaunumi
23.03.2020
Viņķele: Covid-19 pandēmijas seku novēršanā iesaistītie mediķi saņems terminētas piemaksas vismaz 20% apmērā
Valdību veidojošās partijas vienojušās nodrošināt piemaksas mediķiem, kuri iesaistīti Covid-19 pandēmijas seku novēršanā, tā pēc attālinātās Sadarbības sanāksmes sēdes paziņoja veselības ministre Ilze Viņķele.
Aktualitātes, Jaunumi
19.03.2020
AP! Saeimas deputāti: Krīzē jādomā arī par tiem, kas atrodas tuvu “frontes līnijai” – medijiem un NVO
Koronavīrusa izraisītajā krīzē ir jāatbalsta tie, kas rūpējas par mums un cieš paši pirmie – veselības aprūpes sistēmā strādājošie un uzņēmēji, taču nedrīkstam aizmirst arī tos, kas ikdienā strādā tuvu “frontes līnijai” – sabiedriskos un arī komercmedijus, kā arī nevalstisko sektoru, uzsver apvienības “Attīstībai/Par!” Saeimas deputāti.
Aktualitātes, Fakti, Jaunumi, Viedokļi
17.03.2020
Pavļuts: Cīņa pret vīrusu ekonomikā ir sākta, bet ārstēšana būs ilga
Apstiprinot atbalsta pasākumus koronavīrusa krīzes skartajai ekonomikai, valdība ir spērusi ļoti nepieciešamus soļus pareizajā virzienā, un tie iet roku rokā ar iepriekš paustajiem ieteikumiem, lai ar vīrusu nesaslimtu visa valsts ekonomika, norāda “Attīstībai / Par!” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Daniels Pavļuts.
Back to top