Deputāti

Rīga

Vita Anda Tērauda, 58
Valdes locekle, 13. Saeimas deputāte ("Attīstībai / Par!") un Saeimas Eiropas lietu komisijas vadītāja

Gribu dzīvot modernā un taisnīgā Latvijā. Pārtikušā, eiropeiskā un drošā Latvijā. Bez gudras pārvaldības tur nenonāksim. Vēlos, lai 13. Saeimā zināšanās, pierādījumos un pasaules pieredzē balstīti lēmumi nebūtu vairs retums, bet ikdienas prakse.

Deputāta profils
Marija Golubeva, 47
"Attīstībai/Par!" Saeimas frakcijas vadītāja un valdes locekle Kustībā "Par!"

Gribu redzēt Latviju starp Eiropas modernākajām un brīvākajām valstīm. Man ir zināšanas un pieredze, ko varu likt lietā, lai strādātu šim mērķim.

Deputāta profils
Krista Baumane, 48
13. Saeimas deputāte

Man rūp sabiedriskais labums un es vēlos to vairot ar savu darbu. Man ir, ko dot - man ir izglītība un pieredze, lai veidotu Latviju par plaukstošu Eiropas valsti, kur visu tautību latvieši jūtas labi.

Deputāta profils
Laima Geikina, 59
Pārskata padomes locekle

Vēlos aizstāvēt mūsu sapni - brīvu un demokrātisku Latviju, par kuru bijām gatavi mirt pirms nepilniem 30 gadiem. Brīvība nozīmē drosmi uzņemties atbildību un paveikt darbus līdz galam. Šāds ir mans nodoms, ja saņemšu vēlētāju uzticību un mandātu.

Deputāta profils
Inese Voika, 50
13. Saeimas deputāte

Strādāju Saeimā, lai veidotu modernu un labi pārvaldītu valsti. Ticu, ka Latvijā var būt politiskās partijas, kas meklē labākos risinājumus Latvijai, nevis privātām kabatām vai varu varas pēc. Par taisnīgu Latviju, kurā uzplaukt ikvienam!

Deputāta profils

Zemgale

Ilmārs Dūrītis, 44
13. Saeimas deputāts

Tiesiskais nihilisms, korupcija, birokrātija, netaisnīgums, privātu interešu lobēšana, meli, neiecietība ir parādības, kas atzeļ Latvijā. Tās apdraud Latvijas neatkarību, katra Latvijas iedzīvotāja izaugsmi un iespējas. Nevēlos samierināties ar to!

Deputāta profils

Vidzeme

Ivars Drulle, 45
Nr. 6
Tēlnieks

Es atgriezos Latvijā, lai palīdzētu veidot šo valsti. Jau padsmit gadus to daru ikdienā, gan strādājot skolā ar jauniešiem, gan bagātinot kultūras dzīvi dzimtajā Gulbenes novadā. Šobrīd esmu uzkrājis pietiekami daudz pieredzes un zināšanu, lai varētu veidot nākotnes valsti augstākajā līmenī.

Deputāta profils
Mārtiņš Šteins, 28
Valdes loceklis un 13. Saeimas deputāts ("Attīstībai / Par!")

Es gribu ar savu darbu Latvijas labā celt iedzīvotāju uzticību Saeimai! Vēlos uzlabot bērnu un jauniešu ikdienu Latvijā, stiprināt Latvijas nevalstisko sektoru un stingri iestāties par taisnīgu valsts pārvaldi.

Deputāta profils

Kurzeme

Latgale

Back to top