Deputāti

Rīga

Daniels Pavļuts, 42
Nr. 1
"Attīstībai / Par!" līdzpriekšsēdētājs, Kustības "Par!" valdes priekšsēdētājs, SIA Zeno Consulting valdes loceklis

Es nevaru palikt malā - Latvija stagnē, cilvēki ir zaudējuši ticību politiķu spējai valsti pārvaldīt. Es gribu, lai jaunā politiķu paaudze Saeimā padara Latviju par vienu no izcilākajām mazajām valstīm pasaulē - gudru, modernu un taisnīgu.

Kandidāta profils
Mārtiņš Staķis, 39
Nr. 2
Valdes loceklis Kustībā "Par!"

Šī ir mana valsts un šeit dzīvos mani bērni. Man ir pieredze un vēlme strādāt.

Kandidāta profils
Vita Anda Tērauda, 56
Nr. 3
Izpilddirektore

Gribu dzīvot modernā un taisnīgā Latvijā. Pārtikušā, eiropeiskā un drošā Latvijā. Bez gudras pārvaldības tur nenonāksim. Vēlos, lai 13. Saeimā zināšanās, pierādījumos un pasaules pieredzē balstīti lēmumi nebūtu vairs retums, bet ikdienas prakse.

Kandidāta profils
Marija Golubeva, 45
Nr. 4
Valdes locekle, Kustība "Par!" un SIA "RHC Consulting"

Gribu redzēt Latviju starp Eiropas modernākajām un brīvākajām valstīm. Man ir zināšanas un pieredze, ko varu likt lietā, lai strādātu šim mērķim.

Kandidāta profils
Inese Voika, 48
Nr. 7

Kandidēju, lai veidotu modernu un labi pārvaldītu valsti. Ticu, ka Latvijā var būt politiskās partijas, kas meklē labākos risinājumus Latvijai, nevis privātām kabatām vai varu varas pēc. Par taisnīgu Latviju, kurā uzplaukt ikvienam

Kandidāta profils

Zemgale

Ilmārs Dūrītis, 42
Nr. 5

Tiesiskais nihilisms, korupcija, birokrātija, netaisnīgums, privātu interešu lobēšana, meli, neiecietība ir parādības, kas atzeļ Latvijā. Tās apdraud Latvijas neatkarību, katra Latvijas iedzīvotāja izaugsmi un iespējas. Nevēlos samierināties ar to!

Kandidāta profils

Vidzeme

Kurzeme

Latgale