Deputāti

Rīga

Daniels Pavļuts, 44
Valdes priekšsēdētājs, "Attīstībai / Par!" līdzpriekšsēdētājs un Saeimas frakcijas vadītājs

Es nevaru palikt malā - Latvija stagnē, cilvēki ir zaudējuši ticību politiķu spējai valsti pārvaldīt. Es gribu, lai jaunā politiķu paaudze Saeimā padara Latviju par vienu no izcilākajām mazajām valstīm pasaulē - gudru, modernu un taisnīgu.

Deputāta profils
Ilze Viņķele, 48
Veselības ministre. Valdes locekle Kustībā “Par!” un apvienībā “Attīstībai / Par!”.

Pieejama, moderna un kvalitatīva veselības aprūpe ir cilvēktiesības. Latvijas cilvēki ir pelnījuši saņemt ārsta palīdzību laikus. Medicīnas darbinieki ir pelnījuši pienācīgus darba apstākļus.

Deputāta profils
Mārtiņš Staķis, 40
Valdes loceklis, 13. Saeimas deputāts ("Attīstībai / Par!") un Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs

Šī ir mana valsts un šeit dzīvos mani bērni. Man ir pieredze un vēlme strādāt.

Deputāta profils
Vita Anda Tērauda, 58
Valdes locekle, 13. Saeimas deputāte ("Attīstībai / Par!") un Saeimas Eiropas lietu komisijas vadītāja

Gribu dzīvot modernā un taisnīgā Latvijā. Pārtikušā, eiropeiskā un drošā Latvijā. Bez gudras pārvaldības tur nenonāksim. Vēlos, lai 13. Saeimā zināšanās, pierādījumos un pasaules pieredzē balstīti lēmumi nebūtu vairs retums, bet ikdienas prakse.

Deputāta profils
Marija Golubeva, 46
13. Saeimas deputāte un valdes locekle Kustībā "Par!"

Gribu redzēt Latviju starp Eiropas modernākajām un brīvākajām valstīm. Man ir zināšanas un pieredze, ko varu likt lietā, lai strādātu šim mērķim.

Deputāta profils
Dace Bluķe, 47
Valdes locekle un 13. Saeimas deputāte ("Attīstībai / Par!")

Es strādāju Saeimā, lai aizstāvētu valsts demokrātijas pamatus, kas šobrīd ir apdraudēti, lai iestātos par vienu valsts valodu – latviešu, un taisnīgu attieksmi pret iedzīvotājiem visa Latvijā – par pieejamu medicīnu, izglītību un kultūru ne tikai turīgajiem.

Deputāta profils
Ilmārs Dūrītis, 43
13. Saeimas deputāts

Tiesiskais nihilisms, korupcija, birokrātija, netaisnīgums, privātu interešu lobēšana, meli, neiecietība ir parādības, kas atzeļ Latvijā. Tās apdraud Latvijas neatkarību, katra Latvijas iedzīvotāja izaugsmi un iespējas. Nevēlos samierināties ar to!

Deputāta profils
Inese Voika, 49
13. Saeimas deputāte

Strādāju Saeimā, lai veidotu modernu un labi pārvaldītu valsti. Ticu, ka Latvijā var būt politiskās partijas, kas meklē labākos risinājumus Latvijai, nevis privātām kabatām vai varu varas pēc. Par taisnīgu Latviju, kurā uzplaukt ikvienam!

Deputāta profils
Mārtiņš Šteins, 28
Valdes loceklis un 13. Saeimas deputāts ("Attīstībai / Par!")

Es gribu ar savu darbu Latvijas labā celt iedzīvotāju uzticību Saeimai! Vēlos uzlabot bērnu un jauniešu ikdienu Latvijā, stiprināt Latvijas nevalstisko sektoru un stingri iestāties par taisnīgu valsts pārvaldi.

Deputāta profils

Zemgale

Vidzeme

Kurzeme

Latgale

Back to top