Par dalību Eiropas Parlamenta vēlēšanās, valdības sarunām un pasākumiem decembrī

1. Aicinām uz filmu “Inga dzird” un sarunu ar Kasparu Gobu

Ceturtdien, 6. decembrī, plkst. 18.00 mūsu biedre Liesma Ose ir noorganizējusi pavisam īpašu vakaru Kustības “Par!” birojā: mēs skatīsimies dokumentālo filmu “Inga dzird”, pēc kuras sekos saruna ar tās režisoru Kasparu Gobu. Viņam pašam par filmu ir dalītas jūtas: “No vienas puses, filma iznākusi diezgan spēcīga, bet no otras – arī diezgan skumja: par to, kā viena meitene darījusi visu, lai izrautos no nedzirdīgo pasaules laukos un pierādītu sevi dzirdīgo pasaulē. Viņai tas grūti nācies un daudz kas no tā nav izdevies.”

Par visu plašāk mājaslapā!

2. Par Eiroparlamenta vēlēšanām

Pirmdien, 26. novembrī valde pieņēma lēmumu startēt Eiropas Parlamenta vēlēšanās, izveidot darba grupu, kas strādās pie priekšvēlēšanu programmas un citus lēmumus. Darba grupu koordinēs Pēteris Viņķelis un tajā strādās Gundars Ostrovskis, Vita Anda Tērauda, Aldis Austers, Marija Golubeva un Rasmuss Geks – arī citi biedri ir aicināti pieteikties. Aktuālie termiņi ir 16. janvāris – 16 kandidātu saraksta izvirzīšana, 16. februāris – programmas apstiprināšana, 16. marts – deputātu kandidātu saraksta iesniegšana CVK.

Par visu plašāk šeit!

3. Piemiņas vakars Rumbulas upuriem

Šodien, 30. novembrī, plkst. 17.45 mēs aicinām kopīgi satikties pie Laimas pulksteņa un doties nolikt svecīti pie Brīvības pieminekļa, pieminot 1941. gada 30. novembrī un 8. decembrī Rumbulā nogalinātos 26 000 ebrejus. Mēs esam par par Latviju, kas sastāv no daudziem. Mēs esam par to, lai nekas tāds Latvijā vairs neatkārtotos.

Pievienojies pasākumam Facebook vietnē!

4. Saeimas aktualitātes

Šonedēļ Valsts prezidents nominēja Aldi Gobzemu kā premjera amatu kandidātu – mūs bažīgus dara lielas neskaidrības jautājumā par to, vai un kad Gobzems varētu saņemt pielaidi valsts, ES un NATO noslēpumiem. Šobrīd mēs nesteidzinām notikumus, ejam uz kopīgajām valdības veidošanas sarunām un jebkuru būtisku lēmumu pieņemsim plašā biedru lokā. Tāpat komisijas aktīvi strādā un notiek apakškomisiju un starpparlamentāto grupu izveide.

Uzzini par svarīgāko “Attīstībai / Par!” Facebook lapā!

5. Tikšanās iespējas un biroja aktualitātes

Mēs aicinām biedrus pieteikties uz Kustības “Par!” izpilddirektora amatu! Gaidām pieteikumus līdz 6. decembrim. Tāpat vienmēr priecājamies par biedru iniciatīvām – pirmdienās plkst. 17.00 ir biroja sapulces, kurās pieņemam stratēģiskus lēmumus un organizējam Kustības darbu. Piesakies brīvprātīgajā darbā pie mums, un īsteno savas idejas un vīziju par taisnīgu, modernu un cilvēcīgu Latviju!

Lai siltas un gaišas brīvdienas!

Back to top