Jaunumi mūsu draugiem

1. Par mūsdienīgu un pieejamu psihisko aprūpi Latvijā

Latvijā neviens no iepriekšējiem ministriem nav nopietni pievērsies psihiskajai veselībai, kas dramatiski ietekmē cilvēka ikdienu, darba spējas un kopējo sajūtu par dzīvi. Veselības ministres un Kustības Par! valdes locekles Ilzes Viņķeles plāns ir turpmākajos divos gados būtiski uzlabot mūsdienīgas, kvalitatīvas un uz pierādījumiem balstītas psihiskās veselības aprūpes pieejamību Latvijā.

Plašāk šeit.

2. Par dabai draudzīgāku un vēlētājam pieejamāku Saeimu

Mūsu “Attīstībai / Par!” frakcija, sākot darbu Saeimā, konstatēja, ka dažās jomās ir nepieciešamas ieviest ekoloģiskāju pieeju un caurspīdības principu. Piemēram, dokumenti joprojām tiek lielā vairumā drukāti. Mēs rosinām pāriet uz elektronisko apriti no 2021. gada. Un deputātu balsojumi, audioieraksti un protokoli no Saiemas komisiju sēdēm nav atklāti un vienkārši pieejami sabiedrībai. Mēs ierosinām šo informāciju padarīt publisku.

Plašāk šeit.

3. Ikviens ir laipni aicināts uz Kustības “Par!” saietu Jelgavā!

Sestdien, 23. martā, plkst. 17.00 Jelgavā (Chocolate & Pepper) būs Kustības Par! biedru un domubiedru saiets! Tas ir paredzēts tam, lai Kustības Par! draugi varētu neformālā gaisotnē satikties viens ar otru, ar valdi, mūsu Saeimas deputātiem, ministriem. Tā ir iespēja šaurākā lokā izrunāt aktuālākos jautājumus un saprast nākamās darbības.

Piesakies šeit.

Back to top