PAR modernu patriotismu!

1. Kas ir moderns patriotisms?

Vai esi domājis, kas ir moderns patriotisms? Aicinām dalīties ar simboliskām fotogrāfijām par to, ko Tev nozīmē moderns patriotisms 21. gadsimtā. Sūti bildi Kustībai “Par!” Messenger, Instagram, Twitter vai e-pastā mes@kustibapar.lv. Fotogrāfijas apkoposim un dalīsimies sociālajos tīklos, lai parādītu, ka patriotisms sevī ietver vairāk.

FOTO: Zane Bitere, LETA

2. Par caurspīdīgu Saeimas darbu un pieejamiem deputātiem!

Ceturtdien Saeimā viesojās apvienības “Attīstībai / Par!” biedri. Mēs aicinām arī Tevi pieteikties pie frakcijas konsultantes Lauras Rigertes (laura.rigerte@saeima.lv), ja vēlaties būt klāt komisiju vai Saeimas sēdēs. Ikvienam cilvēkam ir tiesības piedalīties Saeimas darbā, un mēs aicinām to darīt, lai veicinātu atklātu sadarbību!

3. Mēs pulcējam atbalstītāju skaitu visā Latvijā

Šobrīd Kustībā “Par!” ir dibinātas četras reģionālās nodaļas – Liepājā, Jelgavā, Mārupē un Valmierā. Drīzumā tiks dibinātas vēl trīs – Jūrmalā, Cēsīs un Ogrē. Nodaļās var piedalīties arī cilvēki, kas nav biedri, bet vēlas atbalstīt Kustību “Par!”. Pievienojies! Nebaidies no jauniem pienākumiem, jo katrs atbalstītājs var pats izlemt, cik daudz laiku un darbu viņš vēlas ieguldīt. Sazinies ar tuvāko nodaļu vai raksti uz mes@kustibapar.lv.

4. Par pieejamāku veselības aprūpi visiem

Turpinot ārstniecības personu darba samaksas palielināšanas programmu, nākamgad rezidentiem zemākā darba samaksa varētu palielināties par 20%, savukārt pārējām ārstniecības personām zemākās darba samaksas pieaugums varētu sasniegt 10%.  To paredz Kustības “Par!” valdes locekles un LR veselības ministres Ilzes Viņķeles piedāvājums, ko 12. novembrī konceptuāli ir atbalstījusi valdība.

Veselības ministrija nākamajā gadā nozares budžeta ietvaros gatavos risinājumus, lai uzsāktu valsts apmaksātu enterālās un parenterālās barošanas maisījumu apmaksu ambulatorajiem pacientiem, kas ļaus novērst situāciju, kad pēc izrakstīšanās no slimnīcas pacients finansiālu apsvērumu dēļ nevar iegādāties nepieciešamo speciālo uzturu.

5. Par Latviju, kas ir iespēja visiem

Mūsu biedrs Ivars Balodis, invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs, 12. novembrī Alūksnē saņēma Ministru kabineta balvu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijā, veicinot cilvēku ar invaliditāti iekļaušanu sabiedrībā. 90. gados, kad Ivars sāka darboties, varēja padomāt, ka cilvēku ar invaliditāti nav – jo viņu nebija ne skolās, ne pilsētā, ne darba vidē. Mēs sirsnīgi sveicam Ivaru un viņa komandu ar godam nopelnīto balvu!

Back to top