Mēs esam par brīvu cilvēku un ticam viņa tiesībām izdarīt savas izvēles un atbildībai par paša lēmumiem

1. Ilmārs Dūrītis: Cilvēka gribai ārstniecības procesā ir prioritāra nozīme

Pacientam būs tiesības pilnvarot personu, kuru viņš uzskata par vispiemērotāko, savu interešu pārstāvniecībai ārstniecības procesā – šādu grozījumu Pacientu tiesību likumā izstrādājusi Saeimas darba grupa Kustības “Par!” deputāta Ilmāra Dūrīša vadībā. Šobrīd tiesības pārstāvēt personu ārstniecības procesā piemīt laulātajam, bet ja tāda nav – radiniekiem. Mēs esam par brīvu cilvēku. Mēs ticam ikviena cilvēka tiesībām izdarīt savas izvēles un atbildībai par paša lēmumiem.

Lasi šeit: https://kustibapar.lv/2021/11/25/ilmars-duritis-cilveka-gribai-arstniecibas-procesa-ir-prioritara-nozime/

2. Saeimā izskatīts un atbalstīts #Budžets2022

Tajā iezīmējas vairākas skaidras prioritātes – atalgojumu palielināšana, veselības aprūpes nozares pakalpojumi, izglītības un zinātnes attīstība, mediju fonds, darbspēka nodokļu sloga atvieglošana, kā arī finansējums nozīmīgiem prioritārajiem pasākumiem veselības, izglītības, iekšlietu un citās nozarēs. Ko visiem kopā ir izdevies smagā darbā panākt un kādi ieguvumi no tā būs Latvijas iedzīvotājiem? Esam apkopojuši nelielu daļu no nākamā gada budžeta ieguvumiem.

Lasi šeit: https://bit.ly/3FNczXT

3. Parādījies potenciāli ļoti bīstams Covid vīrusa paveids

Veselības ministrijā uzmanīgi sekojam līdzi informācijai par jaunu, potenciāli ļoti bīstamu vīrusa paveidu, kas konstatēts Dienvidāfrikas Republikā. Mums Latvijā ir ļoti labi speciālisti un jaudas, lai to atklātu, tā Tviterī rakstīja Kustības “Par!” vadītājs un veselības ministrs Daniels Pavļuts. Šobrīd Veselības ministrija ar Ārlietu, Satiksmes un Iekšlietu ministrijām gatavo valdības lēmumu ceļošanas ierobežojumu ieviešanai jaunā vīrusa paveida skartajām valstīm Āfrikas dienviddaļā. Dienas gaitā būs zināms sīkāk.

4. Nākamās nedēļas kalendārs

Paredzēti aizraujoši notikumi:

Novēlam priecīgu un vieglu Adventes laiku!

Back to top