Gatavojamies nodokļu politikas uzlabojumiem

1. Mārtiņš Šteins darbosies Nodokļu politikas apakškomisijā


Budžeta un finanšu komisijas Nodokļu politikas apakškomisija izveidota, lai nodrošinātu platformu viedokļu apmaiņai un sabiedrības vēlmju un vajadzību uzklausīšanai gaidāmās nodokļu reformas kontekstā. Darbs apakškomisijā tiks sākts decembrī. Aicinām pieteikties nodokļu jomas ekspertus, kuri var sniegt savu viedokli!

2. Stratēģiskā komunikācija ir būtiska kustības mērķu sasniegšanai!

Piektdien, 29. novembrī Kustības “Par!” biedra Edgara Lapiņa vadībā noritēja stratēģiskās komunikācijas darbnīca. Primārie mērķi – labāki turpmāko vēlēšanu rezultāti, spēcīgāka un mērķtiecīgāka Kustības “Par!” komunikācija, jaunu stratēģisko un taktisko resursu radīšana, kopīgā skatījuma un izpratnes salāgošana komunikācijas komandas un valdes lokā.

3. Vitas Andas Tēraudas vadībā top jauns Sabiedrisko mediju likums

Kustības “Par!” valdes locekle un deputāte Vita Anda Tērauda vada Saeimas Mediju politikas apakškomisiju un ir atbildīga par Sabiedrisko mediju likuma izstrādi. Likums veicinās profesionālāku un politiski neitrālāku sabiedrisko mediju darbu, un paredzams, ka to varētu pieņemt pēc Ziemassvētkiem.

4. Iestāsimies par progresīvākām IIN limēm un NĪN atvieglojumu mazturīgāko cilvēku atbalstam

Lai izvairītos no sliktās prakses par nodokļu izmaiņu veikšanas pāris mēnešus pirms ikgadējā budžeta pieņemšanas, koalīcijai par nodokļu izmaiņām būtu jāvienojas līdz 2020. gada vidum. Kustības “Par!” valdes loceklis, deputāts un frakacijas “Attīstībai / Par!” priekšsēdētājs Daniels Pavļuts uzsvēra, ka jāsamazina nodokļu slogu cilvēkiem ar maziem ienākumiem.

Back to top