ANO migrācijas pakts, valdības veidošana un “Inga dzird”

1. Nobalso par ANO migrācijas paktu!

Mīļie domubiedri! Ceturtdien, 6. decembrī, Saeimas darba kārtībā ir rezolūcija par nepievienošanos ANO Globālajam drošas, sakārtotas un likumīgas migrācijas paktam. Rezolūcijas pamatojumā minētie argumenti neatbilst  ANO migrācijas pakta saturam. Tāpēc ir svarīgi šīs dienas laikā parakstīt iniciatīvu manabalss.lv platformā, kura aicina Latvijas iedzīvotājus izrādīt atbalstu pierādījumos balstītai politikai un šim paktam, kura mērķis ir efektīva, droša un kontrolēta migrācija, valstīm savstarpēji sadarbojoties.

Balso šeit!

2. “Attīstībai / Par!” veica biedru aptauju par dalību A. Gobzema valdībā

Pirmdien, 3. decembrī, pēc apvienības lēmējinstitūciju un biedru tikšanās mēs sarīkojām biedru aptauju par dalību Alda Gobzema vadītā valdībā. Valdības veidošanas sarunas bija kļuvušas par fasādi reālai darbībai  – nedēļas laikā nebija tapis skaidrs darāmo darbu saraksts un reformu plāns. Apvienības biedru aptaujā, kopskaitā savu viedokli paužot 539 biedriem, 86,3%  nobalsoja PRET dalību A. Gobzema veidotajā valdībā. Aptauja noritēja no 3. decembra plkst. 21.00 līdz 4. decembra plkst. 21.00, taču jau 4. decembra rītā A. Gobzems paziņoja, ka “Attīstībai / Par!” ir izmesti no valdības veidošanas grupas

Daniels Pavļuts skaidro “Attīstībai / Par!” lēmumu.

3. Vai Tu jau esi redzējis “Inga dzird”?

Ceturtdien, 6. decembrī, plkst. 18.00 Kustības “Par!” birojā (Torņa iela 4, III-C, 101, Rīga) tiks rādīta filma “Inga dzird”, bet plkst. 19.15 būs saruna ar tās režisoru Kasparu Gobu, kuru vadīs Liesma Ose, Kustības “Par!” biedre un sociālas un iekļaujošas politikas eksperte. “Inga dzird” ir dokumentāls stāsts par Ingu – jaunu cilvēku Latvijas laukos, kurš ir vienīgais dzirdīgais ģimenes loceklis. Atnāc!

Plašāk Kustības “Par!” mājaslapā.

Back to top