Aktivitātes

03.09.2018
Rīgas galaktika – pseidointelektuāli liberāls mūzikas un mākslas dižnotikums
No Rīgas zvaigznītēm – Rīgas galaktikai. Piedalās Karīna Tatarinova, Edgars Mākens, Darja Smirnova, ansis, un Tu. Tiek ielūgts viss burbulis no Miera ielas līdz Kalnciema kvartāla tirdziņam. Ieeja brīva un arī bez maksas. Influenceriem ieeja pret tvītu. Visā Visumā normāli. 12. septembrī. Ieeja no pl. 19.00.
31.08.2018
Attīstībai / Par! un grupa “Galaktika” Preiļos
☝Ceturtdien, 20. septembrī, aicinām uz tikšanos ar apvienību “Attīstībai / Par!” un Grupa Galaktika koncertu Preiļos. Ieeja ir bez maksas. Plkst. 19.00 mūsu Latgales saraksta līderis Mārtiņš Bondars tiksies ar Preiļu iedzīvotājiem, lai atbildētu uz jautājumiem un uzzinātu, kā vislabāk palīdzēt vietējiem iedzīvotājiem un Latgales reģionam kopumā. Mums rūp jūsu domas, nāciet aprunāties! Pēc tikšanās – grupas “Galaktika” koncerts.
31.08.2018
Attīstībai / Par! un grupa “Galaktika” Gulbenē
Ceturtdien, 6. septembrī, plkst. 19.00 aicinām uz tikšanos ar apvienību “Attīstībai / Par!” Gulbenē un Grupa Galaktika koncertu! Ieeja ir bez maksas. Gulbenē būs “Attīstībai / Par!” Ministru prezidenta amata kandidāts Artis Pabriks, kā arī Vidzemes vēlēšanu apgabala līderi Andris Skride, Dace Ruksane un citi. Koncerts norisināsies Gulbenes kultūras centrs (Oskara Kalpaka 60). Uz tikšanos!
31.08.2018
Saruna ar Mariju Golubevu: kā uzlabot izglītību Latvijā?
Sestdien, 1. septembrī, plkst. 16.00 “Attīstībai / Par!” Rīgas vēlēšanu saraksta deputāta kandidāte nr. 4 Marija Golubeva aicina uz sarunu par izglītību Latvijā, tās šodienu un nākotni, problēmām un iespējamiem risinājumiem. Marijai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze starptautiskajos pētījumos izglītības jomā.
31.08.2018
Sarunu vakars “Brīvība starp rindām”
? Ceturtdien, 6. septembrī, 18:30 – 20:00 aicinām visus un katru piedalīties sarunu vakarā un īsi izstāstīt par savu mīļāko grāmatu par / ar liberālajām vērtībām. Tā var būt ekonomikas teorija vai daiļliteratūra, vienalga! Mūsu starpā ir daudz “grāmatu tarpu”, kas paralēli savam ikdienas darbam, ģimenes dzīvei un politiskajai aktivitātei lasa grāmatas. Andy Warhol teica, ka […]