Jaunumi

Jaunumi
18.01.2022
Kustība “Par!” atklāj publisku ziedošanas kampaņu: Ziedo Par! Ziedo pārmaiņām
Piedalies ziedošanas kampaņā 18. – 20. janvārī un ziedo Par! – ziedo pārmaiņām! Kustība “Par!” ir moderna, demokrātiska un sociāli liberāla partija, kas ik dienu strādā, lai veidotu taisnīgāku Latviju. Taču ir nepieciešams atbalsts, lai mēs varētu turpināt veikt pārmaiņas. Mūsu mērķis – 5000 eiro.
Aktualitātes
25.01.2022
Iekšlietu ministrijas 2021. gadā paveiktais
Apkopojam svarīgāko par 2021. gadā izdarīto Iekšlietu ministrijā. Marija Golubeva tika apstiprināta Iekšlietu ministres amatā 2021. gada 3. jūnijā.
Aktualitātes
24.01.2022
Marija Golubeva: Latvija atbalsta jaunus instrumentus Eiropas robežu drošībai
20.-21.janvārī iekšlietu ministre Marija Golubeva piedalījās Eiropas konferencē par robežu pārvaldību, kas norisinājās Viļņā, Lietuvā. Konferenci organizēja Austrija, Grieķija, Lietuva un Polija.
Fakti
21.01.2022
Par apvienības “Attīstībai/Par!” valdes līdzpriekšsēdētājiem ievēlēti Daniels Pavļuts un Artūrs Toms Plešs
Apvienības “Attīstībai/Par!”, ko veido politiskās partijas “Latvijas attīstībai”, Kustība “Par!” un “Izaugsme”, pārstāvju sapulcē, par līdzpriekšēdētājiem ievēlēti veselības ministrs Daniels Pavļuts un VARAM ministrs Artūrs Toms Plešs.
Programma
Programma

Dzīve Latvijā it kā iet uz augšu. Darba ir vairāk un algas lielākas.

Tomēr cilvēki turpina aizbraukt no Latvijas – arī jaunie un izglītotie, veselām ģimenēm. Un ne tikai ienākumu dēļ, bet tādēļ, ka viņi valstī jūt netaisnību un stagnāciju.

Bet mēs zinām, ka Latvija var. Latvija var kļūt par taisnīgu un modernu valsti vienotā Eiropā.

Taisnīgums un moderna attīstība ir mūsu priekšvēlēšanu programmas kodols.

Taisnīgums nozīmē vienādas iespējas ikvienam saņemt labu veselības aprūpi, visu mūžu mācīties un būt drošam par cienījamām vecumdienām.

Tas nozīmē mazāku nevienlīdzību, kas Latvijā ir teju augstākā Eiropā, un mazāku nabadzības un sociālās atstumtības risku.

Tas nozīmē taisnīgus, samaksājamus nodokļus, kurus maksā visi. Likuma varu un taisnīgu tiesu, kas ir pieejama visiem.

Taisnīgums nozīmē jaunu vienošanos starp valsti un cilvēkiem: “Latvijas valsts dod vairāk saviem cilvēkiem un Latvijas cilvēki dod vairāk savai valstij.”

Moderna Latvija – tā ir valsts ar mūsdienīgu pārvaldību, kas strādā digitālajā pasaulē un iesaista lietpratējus ar pasaules pieredzi.

Moderna Latvija palīdz veidot Eiropu kā sociāli atbildīgu un liberāli demokrātisku valstu ciešu savienību.

Modernu Latviju veidos “jauns iesaukums” politikā – cilvēki ar pasaules izglītību, kuri grib veidot valsti saviem bērniem.

Back to top