“Attīstībai / Par!” pievienojas Artis Pabriks; pirmdien notiks preses konference Aktualitātes, Jaunumi
03.06.2018

“Attīstībai / Par!” pievienojas Artis Pabriks; pirmdien notiks preses konference

4. jūnijā, plkst. 11.00 apvienības “Attīstībai / Par!” atvērtajā birojā Rīgā, Kr. Barona ielā 32 notiks preses konference, lai informētu par Eiropas Parlamenta deputāta Arta Pabrika pievienošanos apvienībai. 

Pasākumā līdz ar A. Pabriku piedalīsies apvienības līdzpriekšsēdētāji Daniels Pavļuts un Juris Pūce.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji laipni aicināti piedalīties pasākumā!

Veco politiķu laiks ir pagājis

Šovakar izsūtītajā atklātajā vēstulē A. Pabriks informē, ka ir izlēmis aiziet no partijas “Vienotība”, lai pievienotos apvienībai “Attīstībai / Par!”. Pabriks uzsver, ka lēmums nav bijis viegls, taču tam nevajadzētu būt pārsteigumam ne “Vienotības” oficiālajiem, ne neoficiālajiem vadītājiem.

“Nu jau pāris gadus visos iespējamos formātos un forumos esmu runājis par plašu patriotisko un eiropeisko partiju koalīciju 13. Saeimas vēlēšanām, lai nākamajā parlamentā būtu pārstāvēti jauni un pieredzējuši politiķi, kurus vieno eiropeiskas vērtības, modernas un taisnīgas Latvijas vīzija. Diemžēl sīkumainība, intrigas un vēlme par katru cenu saglābt vecos politiķus, kuru laiks ir pagājis, liedza to izdarīt. Par nožēlu jāatzīst, ka spilgti šie netikumi izpaudās nu jau manas bijušās partijas “Vienotība” šaurā loka lēmumos.

Atvadoties, es novēlu veiksmi visiem biedriem un draugiem “Vienotībā”, taču aicinu jūs darbos, nevis tikai nosaukumā parādīt “Jauno Vienotību” – izbeigt paklausīgu klusēšanu, piesedzot ZZS neizdarības valdībā, mainīt partiju, nevis tikai piešpaktelēt fasādi.

Artis Pabriks – ir vajadzīga maza revolūcija

Esmu izvēlējies “Attīstībai / Par!” – trīs partiju apvienību, kas spējusi savās rindās pulcēt vairāk nekā 1300 jaunu, enerģisku un moderni domājošu cilvēku. Es darīšu visu, lai palīdzētu nākamajā Saeimā ievest jaunus cilvēkus, ar labu izglītību un pasaules pieredzi. Es redzu un ticu, ka viņi deg par taisnīgu, modernu un drošu Latviju.

Esmu pārliecināts, ka bez jauna iesaukuma Latvijas politikā, bez mazas revolūcijas parlamentā un valdībā, mēs turpināsim stagnēt.

Lēmums nebija viegls. Es esmu racionāls cilvēks un politikā prāts visbiežāk uzvar pār sirdi. Šoreiz ir tā reize, kad emocijas un racionāli argumenti ir vienā pusē. Es redzu, ka mana, pieredzējuša politiķa misija ir palīdzēt jauniem cilvēkiem politikā, palīdzēt Eiropas vērtībām Latvijā.

Es nevēlos turpināt vecās politikas tradīcijas, runājot par jaunu politiku.

Es nebūšu izkārtne, kas vēlīgi dod politisku svētību jauniem politiķiem Latvijā.

Esmu gatavs strādāt melnu muti, lai “Attīstībai / Par!” iegūtu sabiedrības uzticību un uzvarētu Saeimas vēlēšanās.

– es kandidēšu Saeimas vēlēšanās, – esmu gatavs jebkuram darbam, – es uzskatu, ka drosme un enerģija mainīt nepareizu lietu kārtību ir lielākais deficīts Latvijas politikā.”

Galerija

Manifests
Viss manifests
Daniels Pavļuts Es ticu, ka Latvija var kļūt par vienu no izcilākajām mazajām valstīm pasaulē – gudru, modernu un taisnīgu. Vairāk »
Programma
Mēs esam par cilvēcīgiem līderiem, kuri uzdrošinās neizpatikt un nebīstas no skaudrām patiesībām. Par pragmatiskiem ideālistiem, kuri spēj pamatot grūtas izvēles un iedvesmot rīcībai.
Visa Programma

Back to top