“Attīstībai / Par!” atklāj atvērto biroju Rīgā Aktualitātes, Jaunumi
28.05.2018

“Attīstībai / Par!” atklāj atvērto biroju Rīgā

Otrdien, 29. maijā plkst. 18.00 Rīgā, Barona ielā 32 notiks politisko partiju apvienības “Attīstībai / Par!” atvērtā biroja svinīgā atklāšana.

 

Apvienības birojs būs atvērts visiem

 

Gatavojoties 13. Saeimas vēlēšanām, mums ir svarīgi būt iespējami tuvu, maksimāli atvērtiem sabiedrībai. Lai arī mūsdienās arvien palielinās digitālās komunikācijas nozīme un ietekme, paralēli aktīvai saziņai sociālajos tīklos, mūsuprāt, tomēr joprojām neaizstājama ir komunikācija aci pret aci – ar iedzīvotājiem, ekspertiem, žurnālistiem. To apvienības birojā arī īstenosim,” stāsta Kustības Par! vadītājs un “Attīstībai / Par!” līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts.

“Būsim atvērti un interesanti ikvienam – gan ģimenēm ar bērniem un senioriem, gan jauniešiem un uzņēmējiem. Mums ir daudz labu ideju, tām nepieciešama sabiedrības ekspertīze, šī būs mūsu vienas pieturas aģentūra. Ikvienu aicinu apmeklēt mūsu biroju – vienmēr būsiet laipni gaidīti!”

 

Kādas aktivitātes ir plānotas?

 

Līdz ar priekšvēlēšanu kampaņas ikdienas darbu, valdes un darba grupu sēdēm, biedru vakariem, atvērtajā birojā ikvienam būs iespēja:

  • tikties ar apvienības deputātu kandidātiem,
  • tikties ar apvienības vadību,
  • izteikt savu viedokli,
  • sniegt priekšlikumus par valstī vai konkrēti kādā reģionā risināmiem jautājumiem.

Plānotas arī dažādas sabiedriskās aktivitātes, piemēram, izglītojošas lekcijas par dažādām, ne tikai politikā aktuālām tēmām. 

Apvienībā ir vairāk nekā 1300 biedru, te pulcējušies dažādu jomu eksperti, kuri gatavi dalīties savā pieredzē un zināšanās.

Biroju vadīs Nelda Otvare un Zane Saule, tas būs atvērts katru darba dienu no deviņiem rītā līdz deviņiem vakarā.

Apvienību “Attīstībai / Par!” ar mērķi pārliecinoši startēt 13. Saeimas vēlēšanās, lai politikā ievestu jaunus cilvēkus, mainot politisko kultūru, un Latvija kļūtu par modernu un taisnīgu valsti, veido partijas Kustība Par!, “Latvijas Attīstībai” un “Izaugsme”.

Spied šeit, lai pieteiktos pasākumam Facebook.

Galerija

Manifests
Viss manifests
Daniels Pavļuts Es ticu, ka Latvija var kļūt par vienu no izcilākajām mazajām valstīm pasaulē – gudru, modernu un taisnīgu. Vairāk »

Back to top