Nodibināta apvienība “Attīstībai / Par!”, priekšvēlēšanu kampaņas starts 26. aprīlī Aktualitātes
20.04.2018

Nodibināta apvienība “Attīstībai / Par!”, priekšvēlēšanu kampaņas starts 26. aprīlī

Šodien, 20. aprīlī, oficiāli reģistrēta politisko partiju apvienība “Attīstībai / Par!”. Ar mērķi veidot modernu un taisnīgu Latviju vienotā Eiropā apvienībā vienojušās partijas: Kustība Par!“Latvijas Attīstībai” un “Izaugsme”.

“Attīstībai / Par!” kā reāla alternatīva esošajai varai piedalīsies 13. Saeimas vēlēšanās, kampaņas starts un prezentācijas pasākums notiks jau 26. aprīlī plkst. 17 K.K. fon Stricka villā (Rīgā, Aristida Briāna ielā 9). Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji laipni aicināti piedalīties!

Kampaņas mērķis ir pārliecinošs starts 13. Saeimas vēlēšanās

 

Lai parlamentā un valdībā ienāktu jauni cilvēki ar pasaules pieredzi un izglītību un pārvarētu varas elites stagnāciju, kuras dēļ Latvija atpaliek no kaimiņiem un cilvēki turpina aizbraukt.

 

“Attīstībai / Par!” līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts: “Mēs piedāvāsim taisnīgu politiku, lai ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu pieejama un apmaksāta veselības aprūpe, moderna izglītība un garantēta pamatpensija. Mēs atbildīgi strādāsim, lai Latvija būtu moderna, labklājīga, taisnīga, 21. gadsimtā konkurētspējīga valsts, bet tās iedzīvotāji – lepni par savu valsti un to, kā to pārvaldām.”

 

“Attīstībai / Par!” līdzpriekšsēdētājs Juris Pūce: “Valdības politiķi ziņās stāsta, ka valstī viss ir kārtībā, taču patiesībā Latvija atpaliek – nesaprotami nodokļi, rindas pie ārsta pusgada garumā. Pie varas esošie arī pārvēlēti neko nemainīs, jo, diemžēl, bet viņiem tuvi ir padomju laika tikumi. Tāpēc politikā ir jānāk jauniem cilvēkiem, kuri zina kā un kuri gatavi veltīt savas pūles un zināšanas Latvijas labā.”

 

Apvienībā “Attīstībai / Par!” ir vairāk nekā 1200 biedru. Tās valdē darbosies Daniels Pavļuts, Juris Pūce, Ilze Grīnberga, Viesturs Liepkalns, Ilze Viņķele, Evita Goša un Andris Skride.


Back to top