Vita Tērauda kļūst par Kustības “Par!” izpilddirektori Aktualitātes
12.04.2018

Vita Tērauda kļūst par Kustības “Par!” izpilddirektori

Providus centra dibinātāja Vita Tērauda ir kļuvusi par Kustības Par! jauno izpilddirektori. Līdzšinējais izpilddirektora vietas izpildītājs Mārtiņš Staķis darbu partijā turpinās kā priekšvēlēšanu kampaņas vadītājs.

 

Vita Tērauda koordinēs Kustības Par! darbinieku un brīvprātīgo komandu, kā arī vadīs priekšvēlēšanu kampaņas administratīvo darbu.

Kustības Par! vadītājs Daniels Pavļuts: “Vita Tērauda ir bijusi Kustības “Par!” komandā kopš tās dibināšanas kā Pārskata padomes locekle un ir aktīvi iesaistījusies partijas programmas tapšanā, atkārtoti apliecinot savas izcilās prasmes organizāciju vadīšanā un sabiedriskajā darbā. Vita un Mārtiņš ir jomas profesionāļi, kuru pieredze un zināšanas jaunai partijai, kas apņēmusies startēt jau nākamajās Saeimas vēlēšanās, ir ar augstu pievienoto vērtību.”

Kustības Par! Pārskata padome turpmāk darbosies četru locekļu sastāvā.

Vita Tērauda ir pieredzējusi dažādu organizāciju vadībā

Vitai Tēraudai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze valsts pārvaldes un nevalstisko organizāciju darbā. No 1992. līdz 1996. gadam Tērauda strādāja Ārlietu un Valsts reformu ministrijās, kā arī Valsts Cilvēktiesību birojā valsts pārvaldes transformācijas periodā. No 1996. līdz 2003. gadam viņa bija Sorosa fonda izpilddirektore, īstenojot atbalsta programmas demokrātijas stiprināšanā.

2002. gadā Vita Tērauda dibināja sabiedriskās politikas centru Providus un bija tā direktore līdz 2013. gadam. Vienlaikus no 2004. gada Tērauda vadīja PASOS – politikas centru apvienību atvērtai sabiedrībai, no 2015. līdz 2016. gadam kļūstot par tā direktori.

 

Vita Anda Tērauda Gribu dzīvot modernā un taisnīgā Latvijā. Pārtikušā, eiropeiskā un drošā Latvijā. Bez gudras pārvaldības tur nenonāksim. Vēlos, lai 13. Saeimā zināšanās, pierādījumos un pasaules pieredzē balstīti lēmumi nebūtu vairs retums, bet ikdienas prakse. Vairāk »
Programma
Veidosim valsts pārvaldi, kas orientēta uz cilvēku, nevis iestāžu ērtībām. Tādu, kas cilvēkam palīdz risināt problēmas, nevis pati rada jaunas. Būs “nulles tolerance” valsts un pašvaldību rīcībā esošās informācijas pieprasīšanai no iedzīvotājiem.
Visa Programma

Back to top