Vēstule domubiedriem

1. Rīt 8:30 piketējam PAR pierādījumos balstītiem lēmumiem

Rīt, 6. septembrī, plkst. 8.30 mēs tiksimies pie Saeimas nama Jēkaba ielā, lai piedalītos biedrības “Papardes zieds” rīkotajā piketā “6. septembris – Latvijas nezināšanas diena!”. Virkne lēmumu tiek pieņemti, neņemot vērā pētījumus un faktus. Bez cieņas pret Latvijas bērnu un pieaugušo dažādību un dažādajām vajadzībām. Valsts pienākums ir, veidojot politiku, balstīties uz pasaulē labākajiem paraugiem un pierādījumiem. Nāc un iestājies kopā ar mums PAR tādu valsts politiku, kura ir atvērta un zinoša, nevis akla, aizspriedumaina un nezinoša.

 

Tiekamies “Attīstībai / Par!” birojā Barona ielā 32-2 plkst. 8.00, lai kopīgi dotos uz Saeimu!

2. Mums ir nepieciešams jūsu atbalsts

Mēs zinām, ka daudzi cilvēki pieņems lēmumu “Par ko balsot?” pēdējā brīdī. Tāpēc mums ir jāsakopo spēki uz šīm pēdējām nedēļām. Mums ir jāiet ārā pie cilvēkiem, ir jārunājas, jātiekas ar viņiem un jāstāsta par “Attīstībai / Par!”: par to, ko mēs piedāvājam Latvijai, kāpēc tas ir svarīgi un kas notiks tad, ja mēs to nedarīsim. Nāciet uz biroju, paņemiet avīzes, piedāvājiet tās cilvēkiem ielās, piedāvājat tās visur, kur jūs ejat, un teiksim attīstībai “par!” visi kopā!

 

Birojs: Krišjāņa Barona iela 32, Rīga
E-pasts: mes@kustibapar.lv
“Attīstībai / Par!” kalendārs: https://attistibaipar.lv/kalendars
Īss un kodolīgs skaidrojums: 10 iemesli, kāpēc balsot par “Attīstībai / Par!”!

 

3. Mēs novērtēsim ikvienu, pat vismazāko, atbalstu

Nākamais mēnesis ir izšķirošs, un ziedojumi partijai ir svarīgāki kā jebkad. Varam kļūt gan par nelielu partiju Saeimā, gan radīt radikālas un krasas pārmaiņas Latvijas politikā. Katrs lielais pasākums un katrs mazais video veido pārliecinošu un efektīvu kampaņu. Katrs lielais ziedotājs un katrs mazais ziedojums ceļ reitingu, piesaista atbalstītājus un iedvesmo cilvēkus. Ja jūties atbildīgs par mūsu programmu, jauno iesaukumu politikā vai vīziju modernai un taisnīgai Latvijai, pierādi to! Ziedo!

 

Lai uzzinātu, kā to izdarīt, lūdzu, nospiediet šeit!

Back to top