Vēstule biedriem pirms valsts simtgades svinībām

1. Mūsu biedri plāno nākamos darbus – piedalies!

Pēc Kustības Par! biedru konferences 17. oktobrī izveidojās četras darba grupas, kuras šobrīd plāno tikšanās un kaļ stratēģiskos plānus. Ja Tu vēlies piedalīties, tad atraksti mums uz mes@kustibapar.lv, un mēs Tevi informēsim par nākamajām tikšanās reizēm un iespējām piedalīties! Darba grupas ir: Sabiedrības saliedētības darba grupa, Reģionālā darba grupa, Liberālās dienaskārtības darba grupa un Biedru iesaistes darba grupa. Pēc konferences mūsu biedrs Kristaps Skujiņš slēgtajā Facebook grupā iepazīstināja ar ideju “Kustība Par! biedru aplikācija domu apmaiņai reģionos”, kas šeit ir pievienota kā attēlu galerija. Ko Tu par to domā?

Apskaties Kristapa ideju par aplikāciju Par! biedriem šeit!

2. Karstākais temats AP! biedru vidū ir Bordāna valdība

Šonedēļ “Attīstībai / Par!” biedru slēgtajā Facebook grupā visvairāk apspriestais temats bija mūsu pieeja valdības veidošanas sarunām ar Jāni Bordānu, Valsts prezidenta nominēto valdības sastādītāju. Mēs atvērti raugāmies uz kopīgu valdību ar JKP un JKP vadībā. Taču ir svarīgi zināt, vai tā īstenos mums programmātiski nozīmīgas reformas.  Novadu reforma, saprātīga un kompetenta, nepolitiska Skola 2030 ieviešana, finansējuma pieaugums un radikāls pieejamības kāpums veselības aprūpē, fiskāls atbildīgums, labs iekļaujošs risinājums cilvēktiesību dienaskārtībai – tie ir nosacījumi dalībai Bordāna valdībā. Spējām arī runāt par politisko situāciju un apspriest diemžēl izveidojušos uzticības trūkumu partiju starpā.

Lasi vairāk šeit!

3. Atnāc uz svinīgo valdes sēdi!

Ceturtdien, 15. novembrī, plkst. 18.00 aicinām visus pulcēties jaunajā birojā (Torņa iela 4, III-C, 101, Rīga, LV-1050), kur kopā ar mūsu biedru Ivaru Drulli esam sarūpējuši māksliniecisku pārsteigumu, kas būs mūsu dāvana pašiem sev un Kustībai Par! Latvijas lielajos svētkos. Pie reizes varēsim nolikt malā ikdienas rūpes, uzzināt jaunāko un apmainīties ar svaigām domām.

Piesakies pasākumam Par! biedru slēgtajā grupā!

 

Back to top