Tikšanās iespējas un aktualitātes Kustības “Par!” biedriem

1. Mūsu programma Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Ceturtdien, 25. aprīlī, plkst. 16.00 K.K. fon Stricka Villā (Rīgā, Aristida Briāna iela 9) visi biedri ir laipni aicināti uz konferenci “100% gatavi Eiropai”, kurā prezentēsim “Attīstībai / Par!” izvērsto jeb pilno Eiropas Parlamenta vēlēšanu programmu. Konference sāksies ar apvienības partiju vadītāju Daniela Pavļuta, Jura Pūces un Andra Skrides uzrunām. Pēteris Viņķelis prezentēs EP programmu un moderēs trīs tematiskos paneļus: “Cilvēki” – Ilze Viņķele, Ivars Ijabs, Marija Golubeva, Miks Celmiņš, “Drošība” – Artis Pabriks, Ieva Ilvesa, Jeļena Jesajana, Ainārs Dimants, “Izaugsme” – Juris Pūce, Baiba Rubesa, Inese Ikstena, Viesturs Zeps.

2. Domubiedru vakars Rīgā

Ceturtdien, 25. aprīlī, plkst. 18.30 aicinām uz Domubiedru vakaru – skatīsimies mūsu biedra Kaspara Braķa producēto dokumentālo filmu “Melleņu gari” un turpināsim ar sarunām, vīnu un varbūt pat dejām līdz pēdējam viesim. Atnāc!

Plašāk mūsu mājaslapā!

3. Domubiedru vakars Liepājā

Piektdien, 10. maijā, plkst. 18.00 aicinām uz Domubiedru vakaru, kas sāksies ar diskusiju par Liepāju, politisko situāciju un iespējamo Kustības Par! Liepājas reģionālās nodaļas dibināšanu un turpināsies ar jaukām sarunām. Domubiedru vakari ir svarīgi Kustības Par! biedru loka stiprināšanai un audzēšanai. Pievienojies!

4. Vai Tu piedalīsies svinīgajā valdes sēdē?

Visi mīļi aicināti pirmdien, 29. aprīlī, plkst. 18.30 uz Kustības Par! svinīgo valdes sēdi par godu 4. maijam. Būs balts galdauts, būs pīrāgi. Nāciet, velciet baltus kreklus un ņemiet līdzi gardumus, ar kuriem dalīties!

5. Par! vērtības līdzi ņemšanai

Vēlamies noskaidrot biedru viedokli par to, kā jāizskatās Kustības Par! džemperiem, auduma maisiņiem un citiem atribūtiem – uz tiem var uzdrukāt tikai logo vai arī kādu jauku citātu, lai izplatītu liberālo vēsti neuzbāzīgā veidā. Attēliem pielikumā ir ilustratīva nozīme, tie vēl nav nodrukāti.

6. Lielā Talka Biķernieku memoriālā

 Sestdien, 27. aprīlī, visā Latvijā norisināsies ikgadējā Lielā Talka un mēs kopā ar “Attīstībai / Par!” arī šogad kopīgi dosimies sakopt Biķernieku memoriālu (Biķernieku iela 70) un tā tuvāko apkārtni. Pulcējamies no plkst. 9.30, sāksim talkot plkst. 10.00. Cimdi un krekli būs, bet līdzi paņemti grābekļi gan noderēs. Talkosim līdz plkst. 12.00 un pēc padarītā darba pulcēsimies uz kopbildi, siltu tēju un kafiju. 

Back to top