Tikšanās iespējas un aktualitātes Kustības “Par!” domubiedriem

1. Mūsu programma Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Ceturtdien, 25. aprīlī konferencē “100% gatavi Eiropai” prezentēsim “Attīstībai / Par!” izvērsto jeb pilno Eiropas Parlamenta vēlēšanu programmu. “Attīstībai / Par!” piedalās Eiropas Parlamenta vēlēšanās, lai iedotu Eiropai izlēmību, drosmi un enerģiju. Mūsu saraksta līderi ir Ivars Ijabs, Baiba Rubesa un Ieva Ilvesa.

2. Domubiedru vakars Rīgā

Ceturtdien, 25. aprīlī, plkst. 18.30 aicinām uz Domubiedru vakaru – skatīsimies mūsu biedra Kaspara Braķa producēto dokumentālo filmu “Melleņu gari” un turpināsim ar sarunām, vīnu un varbūt pat dejām līdz pēdējam viesim. Atnāc!

Plašāk mūsu mājaslapā!

3. Domubiedru vakars Liepājā

Piektdien, 10. maijā, plkst. 18.00 aicinām uz Domubiedru vakaru, kas sāksies ar diskusiju par Liepāju, politisko situāciju un iespējamo Kustības Par! Liepājas reģionālās nodaļas dibināšanu un turpināsies ar jaukām sarunām. Domubiedru vakari ir iespēja iepazīt Kustību Par!

4. Par! vērtības līdzi ņemšanai

Vai Tev ir idejas par to, kā jāizskatās Kustības Par! džemperiem, auduma maisiņiem un citiem atribūtiem? Attēliem ir tikai ilustratīva nozīme (pagaidām).

5. Ilze Viņķele panāk atbalstu cilvēkiem ar psihiskiem un uzvedības traucējumiem

Valdība nolēma paplašināt diagnožu klāstu, kam tiek nodrošināti valsts kompensējamie medikamenti, kā arī palielināja kompensācijas apmēru vairākām jau iekļautām diagnozēm psihisko un uzvedības traucējumu grupā. Šāds atbalsts ir būtisks viņu iekļaušanai sabiedrībā.

Back to top