Novembra sākuma aktualitātes domubiedriem

1. Veselības ministre Ilze Viņķele atbalsta mediķu protesta akciju

Vakar pie Saeimas notika mediķu protests par neizpildīto likumu saistībā ar mediķu algu celšanu. Kustība “Par!” šo aprūpes darbinieku rīkoto sapulci atbalstīja un “Attīstībai / Par!” protestā atvainojās mediķiem par viltus cerību radīšanu, kas izrādījās vēlmju domāšana. Veselības aprūpe ir ilgstoši tikusi mērdēta badā, un tā tas nevar turpināties. 2021. gada budžetā mēs aicināsim mediķus pievienoties budžeta veidošanā jau no paša sākuma.

2. Saeima nodod E-pārvaldības paketi izskatīšanai komisijās

“Attīstībai / Par!” frakcija kopā ar citām frakcijām izskatīšanai Saeimā iesniedz E-pārvaldības paketi, kas paredz virkni būtisku, lielu uzlabojumu tajā, kā valsts iestādes sadarbojas savā starpā, dalās ar datiem un apkalpo iedzīvotājus. Daudzi no šajā paketē paredzētajiem uzlabojumiem ir identiski “Attīstībai / Par!” priekšvēlēšanu programmā minētajiem mērķiem efektīvai uzņēmējdarbībai un valsts pārvaldei.

3. Kustība “Par!” turpina dibināt nodaļas

Sestdien, 9. novembrī plkst. 10.00 tiks dibināta ceturtā Kustības “Par!” teritoriālā nodaļa Mārupē. Nodaļā aicināti pievienoties visi mārupieši, kuriem ir idejas savam novadam! Pasākums notiks Biznesa vēstniecības otrajā stāvā (Jelgavas ceļš 3, Tīraine). Plānotā pasākuma norise – plkst. 10.00 tiks ievēlēts nodaļas vadītājs un vietnieks un apstiprināti nodaļas statūti. Ieeja ir atvērta visiem interesentiem, taču lūgums pieteikties, rakstot uz mes@kustibapar.lv.

4. Šonedēļ aprit 13. Saeimas pirmais gads

Lai Latvijas iedzīvotāji var dzīvot brīvi un ar labu sajūtu par kārtību valstī, “Attīstībai / Par!” Saeimā ir virzījuši gan sociāli liberālās idejas, gan pretkorupcijas un labas pārvaldības lietas, gan uzlabojumus izglītībā, vides aizsardzībā un citās jomās.

5. Novembris – modernā patriotisma mēnesis

Vai esi gatavs patriotiskākajam mēnesim gadā – novembrim? Kustības “Par!” Valdes loceklis, deputāts un Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Mārtiņš Staķis aicina novembrī pie apģērba nēsāt sarkanbaltsarkanās lentītes un piedalīties 11. un 18. novembra svinīgajos pasākumos. Savukārt 21. novembrī Kustības “Par!” birojā Torņa ielā aicināsim uz diskusiju par aizsardzības nozares aktualitātēm.

Back to top