Novembra sākuma aktualitātes biedriem

1. Šonedēļ aprit 13. Saeimas pirmais gads

Lai Latvijas iedzīvotāji var dzīvot brīvi un ar labu sajūtu par kārtību valstī, “Attīstībai / Par!” Saeimā ir virzījuši gan sociāli liberālās idejas, gan pretkorupcijas un labas pārvaldības lietas, gan uzlabojumus izglītībā, vides aizsardzībā un citās jomās.

2. Pirmie augļi no dalības ALDE

Dalība ALDE grupā Kustības “Par!” biedriem paver darba, kā arī brīvprātīgā darba iespējas! Lielbritānijas liberāļu partija LibDems (Liberal Democrats) aicina pievienoties brīvprātīgos parlamenta vēlēšanu kampaņā. Savukārt Eiropas Liberāļu forums (ELF) aicina interesentus pieteikties vairākām vakancēm.

3. Saeima nodod E-pārvaldības paketi izskatīšanai komisijās

“Attīstībai / Par!” frakcija kopā ar citām frakcijām izskatīšanai Saeimā iesniedz E-pārvaldības paketi, kas paredz virkni būtisku, lielu uzlabojumu tajā, kā valsts iestādes sadarbojas savā starpā, dalās ar datiem un apkalpo iedzīvotājus. Daudzi no šajā paketē paredzētajiem uzlabojumiem ir identiski “Attīstībai / Par!” priekšvēlēšanu programmā minētajiem mērķiem efektīvai uzņēmējdarbībai un valsts pārvaldei.

4. Novembris – modernā patriotisma mēnesis

Vai esi gatavs patriotiskākajam mēnesim gadā – novembrim? Kustības “Par!” Valdes loceklis, deputāts un Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Mārtiņš Staķis aicina novembrī pie apģērba nēsāt sarkanbaltsarkanās lentītes un piedalīties 11. un 18. novembra svinīgajos pasākumos. Savukārt 21. novembrī Kustības “Par!” birojā Torņa ielā aicināsim uz diskusiju par aizsardzības nozares aktualitātēm.

Back to top