Mīļie domubiedri! Šajā vēstulē par 4 lietām.

1. “Attīstībai / Par!” – cilvēcīgi, saprātīgi, iejūtīgi

Mūsu deputātu kandidāti ir bijuši izcili aktīvi, aizrautīgi un oriģināli, skaidrojot mūsu piedāvājumu jaunai politikai Latvijā. Viņi izveidoja paši savas privātās kampaņas – bukletus, video, “flešmobus”, diskusijas u. c. – devās ielās, tikās ar cilvēkiem. “Attīstībai / Par!” uzdevums 13. Saeimā ir neatlaidīgi virzīt taisnīgu un modernu Latviju, kura ir iespēja visiem, nepieder dažiem un sastāv no daudziem. Meklē Facebook un Twitter:

#AttistibaiParPussyRiot, #pirmāreize, un, ja patīk, tad dalies ar šo video.

Šeit ir visi mūsu kandidāti.

2. Kā mums iet?

Esam izplatījuši avīzes, izdalījuši bukletus, deputātu kandidāti un atbalstītāji katru dienu ir gājuši un vēl iet ielās, un runājas ar cilvēkiem. “Attīstībai / Par!” pārstāvji TV un radio raidījumos drosmīgi debatē. Taču vissvarīgākā kampaņa, ko katrs šobrīd var veikt, ir individuālā kampaņa – personīgi uzrunājot draugus, kaimiņus un radus – tas strādā! Mēs arī aicinājām katru uzlikt dzelteno rāmi Facebook un daudzi atsaucās. Vai Tu arī uzliksi? Kopā ir vieglāk.

Šeit ir Facebook rāmis.

3. Piedāvājums taisnīgai un modernai Latvijai

Mūsu apjomīgā programma (60 lapas!) satur daudzas idejas, kuras 13. Saeimā neatlaidīgi bīdīsi. Mūsu prioritārajām nozarēm esam izveidojuši pārskatāmus infografikus. Aicinām iepazīties un ar tiem dalīties!

Veselības aprūpe, izglītība, sociālā politika, valsts pārvalde un kur ņemsim naudu.

4. Paldies par atbalstu!

Pat vismazākais atbalsts ir palīdzējis mums tikt tuvāk mērķim pārstāvēt taisnīgas, atvērtas un līdztiesīgas Latvijas idejas 13. Saeimā. Mēs vēlamies pateikties visiem, kuri ir mūs atbalstījuši ziedojot, publiski paužot atbalstu vai palīdzot praktiskos veidos. Tāpat katrs lielais ziedotājs un katrs mazais ziedojums ir nenovērtējams. Demokrātiskas organizācijas nevar pastāvēt bez atbalstītājiem.

Ja Tu vēlies mūs atbalstīt, tad ziedojumu var veikt šeit!
Back to top