Mīļie biedri: infografiki, atzinība un paldies

1. Mūsu deputātu kandidāti – cilvēcīgi, saprātīgi, iejūtīgi

Deputātu kandidāti ir bijuši izcili aktīvi, aizrautīgi un oriģināli, skaidrojot “Attīstībai / Par!” piedāvājumu jaunai politikai Latvijā. Viņi veidoja paši savas privātās kampaņas – bukletus, video, “flešmobus”, diskusijas – devās ielās, tikās ar cilvēkiem. Lūdzam mūs aktīvi atbalstīt šodien un rīt, stāstot citiem par mūsu foršajiem cilvēkiem un jūsu izvēli – “Attīstībai / Par!”. Meklē Facebook un Twitter:

#AttistibaiParPussyRiot, #pirmāreize, un, ja patīk, tad dalies ar šo video.

Šeit ir visi mūsu kandidāti.

2. “Zvans draugam”

Mīļie biedri, pamēģiniet uzrunāt savus draugus un aicināt atbalstīt “Attīstībai / Par!”. Esam izplatījuši avīzes, izdalījuši bukletus, deputātu kandidāti un atbalstītāji katru dienu ir gājuši un vēl iet ielās, un runājas ar cilvēkiem. “Attīstībai / Par!” pārstāvji TV un radio raidījumos drosmīgi debatē. Taču vissvarīgākā kampaņa, ko katrs šobrīd var veikt, ir individuālā kampaņa – personīgi uzrunājot draugus, kaimiņus un radus – jo tas strādā! Tāpat aicinām iet vēlēt jau rīt un publiski paust savu izvēli. Mums atbalstu jau ir izteikuši Andris Vilks, Linda Mūrniece, Māris Gailis, Inese Zandere, Roberts Ķīlis, Bruno Birmanis, Jānis Šipkēvics un citi!

Vakar bijušais Finanšu ministrs A.Vilks publiski pauda atbalstu AP! un Ilzei Viņķelei

3. “Attīstībai / Par!” ir biedru veidoti infografiki

“Attīstībai / Par!” apjomīgā programma (60 lapas!) satur daudzas idejas, kuras 13. Saeimā neatlaidīgi bīdīsim. Prioritārajām nozarēm – veselības aprūpei, izglītībai, sociālajai politikai, valsts pārvaldei un plānam, kā to visu finansēt – esam izveidojuši pārskatāmus infografikus. Šādā formā ir interesantāk un vieglāk uztvert informāciju. Liels paldies mūsu biedriem Reinim Bērziņam un Edgaram Grāvim, kuri ieguldīja savu brīvo laiku un pūles, lai šie brīnumi taptu! (Vēl viens apliecinājums, ka mums ir paši labākie biedri, ja kāds par to vēl šaubījās.) Aicinām iepazīties un ar tiem dalīties!

Veselības aprūpe, izglītība, sociālā politika, valsts pārvalde un kur ņemsim naudu.

4. AP! programmas sadaļas ir augsti novērtētas

Šajā nedēļā saņēmām lieliskas atsauksmes par “Attīstībai / Par!” programmas sadaļām “Valsts pārvalde”, “Ekonomika un finanses”, “Augstākā izglītība” un par mūsu Fiskālo disciplīnu un piedāvājumu Zaļā enerģijas jomā. Tāpat esam novērtēti kā “jauna un prognozējama politika”. Programmas izstrādē piedalījās Juris PūceVita TēraudaAndris SkrideIlze GrīnbergaMaria GolubevaJelena JesajanaIlze VinkelePeteris VinkelisViesturs ZepsPēteris PūrītisAndris BačkursKaspars BriškensKaspars Bērziņš, kuri pielika darbu un pūles, lai šīs idejas apkopotu un ieliktu programmā.

Saites uz ziņu avotiem ir apkopotas šeit.

5. Paldies, draugi!

Pat vismazākais atbalsts ir palīdzējis mums tikt tuvāk mērķim pārstāvēt taisnīgas, atvērtas un līdztiesīgas Latvijas idejas 13. Saeimā. Paldies, dārgie biedri, par atbalstu – ziedojot, parādot piederību sociālajos tīklos, palīdzot praktiskos veidos, kā arī saglabājot mieru iekšējās un publiskās vētrās. Katrs lielais un mazais darbs stiprina Kustību Par! Tiekamies!

Mēs augsti novērtējam ikvienu atbalstu – ejot uz šo saiti, Tu vari ziedot Kustībai Par!
Back to top