Apkārtvēstule 31.08.

1. Plkst. 21.00 lūdzam dalīties ar mūsu video

Priekšvēlēšanu laikā mēs jums sūtīsim ziņas un lūgumus iesaistītiess mazliet biežāk nekā parasti. Tas, ko katrs varam darīt lietas labā ir spiest “Patīk” / “Like” un dalīties ar mūsu konta ierakstiem. Šovakar plkst. 21.00 “Attīstībai / Par!” lapā publicēsim video, kurā izklāstīsim 3 soļus kā Latviju padarīt par modernu, taisnīgu un bagātu valsti – angļu valodu prot katrs, mācīsim programmēt un nodrošināsim bezmaksas augstāko izglītību. Lai šis stāsts sasniegtu pēc iespējas lielāku auditoriju, ir ļoti svarīga katra jūsu aktivitāte. Dalījumu skaits pirmajā stundā no video ievietošanas ir ļoti svarīgs, tāpēc aicinām katru no jums dalīties ar šo video, kā arī palūgt sev tuvus cilvēkus to izdarīt.

Šeit ir video.

Šeit ir dokuments ar video, skaitliskiem aprēķiniem un atbildēm uz biežāk uzdotajiem jautājumiem!

2. AKTĪVA biedru līdzdalība ir vajadzīga tieši tagad līdz 6. oktobrim

Mīļie biedri! Vēlēšanu iznākums ir atkarīgs no katra no mums. Mēs sirsnīgi aicinām ikvienu darīt kaut mazliet, lai par mums būtu dzirdējuši pēc iespējas vairāk cilvēku. Par to arī Kustības “Par!” vadītāja Daniela Pavļuta uzrunā.

 

3. Veidi, kā iesaistīties

Atgādināt saviem radiem, draugiem un darbabiedriem, ka ir tāda apvienība par modernu un taisnīgu Latviju, kura saucas “Attīstībai Par!” un kura ar 10. numuru startēs Saeimas vēlešānās. Saeimas vēlēšanas šogad notiek ČETRAS DIENAS – 3., 4., 5. un 6. oktobrī. Katrs, kas nevar balsot sestdien, var to izdarīt trešdien,  ceturtdien vai piektdien. Vairāk par to www.cvk.lv. Birojā ir dažādi materiāli:

Droši nākat, birojs ir atvērts katru dienu plkst. 9.00 – 18.00 Kr. Barona ielā 32-2 (Rīga).

4. Kustībai “Par!” ir priecīga vēsts

Pirms pāris nedēļām notika mūsu vēsturē nebijis gadījums, kad diviem Kustības “Par!” biedriem – Edgaram Mākenam un Unai Rozenbaumai nāca pasaulē jauna atvase, kura dāvanā saņēma mūsu krekliņu. Edgars ienāca birojā saņemt šo mazo apsveikumu, ko mēs saglabājām video. Arī ikviens no jums var pasūtīt kreklu ar “Attīstībai / Par!” logo, piemērojot to savai gaumei.

Vairāk informācija pie Evijas Golubas (evija.goluba@gmail.com).

4. Kalendārs

Šonedēļ sākam izmantot jaunu kalendāra formātu, kuru piedāvā lapa TeamUp.com. Tas ir pieejams gan Android, gan iOS. Tajā ievietosim aktuālāko informāciju par tikšanās vietām, debatēm un pasākumiem. Sekojiet līdzi!

Šeit ir “Attīstībai / Par!” kalendārs!

Back to top