Kustībai “Par!” pievienojas pieci Lielvārdes domes deputāti Aktualitātes, Fakti, Jaunumi
28.10.2020

Kustībai “Par!” pievienojas pieci Lielvārdes domes deputāti

Kustībā “Par!” iestājusies Lielvārdes domes priekšsēdētāja Santa Ločmele un četri pašvaldības deputāti Daiga Brante, Jānis Lūsis, Edgars Gribusts un Aivars Peisenieks, lai aktīvi līdzdarbotos partijas jaunajā Ogres novada nodaļā.

Kustībā “Par!” šodien iestājusies Lielvārdes domes priekšsēdētāja Santa Ločmele un četri pašvaldības deputāti – Daiga Brante, Jānis Lūsis, Edgars Gribusts un Aivars Peisenieks. Visi pieci pašvaldības deputāti pārstāv jaunu politiķu paaudzi, kas pirmo reizi ienāca savā pašvaldībā vienlaikus ar Kustības “Par!” tapšanu 2017. gadā. Arī mērķis bija līdzīgs – ar jaunu sparu un redzējumu dot svaigu elpu stagnējošam Lielvārdes novadam. Jaunie biedri iesaistīsies Kustības “Par!” nesen izveidotās Ogres novada nodaļas darbā, lai gatavotos vēlēšanām lielākajā Latvijas novadā, kurā dzīvo vairāk nekā 60 000 iedzīvotāju.

Kustības “Par!” vadītājs Daniels Pavļuts: “Mūsu jaunie biedri, Lielvārdes domes deputāti, pilnībā atbalsta Kustības “Par!” pārliecību, ka mēs, Latvijas cilvēki, dzīvojam savā dzīvesvietā, ne tikai administratīvi teritoriālā vienībā vai kultūrvēsturiskā zemē. Mēs vēlamies, lai dzīvesvieta ikvienam Latvijas cilvēkam būtu moderna, zaļa un atvērta cilvēku līdzdalībai sava novada attīstībā.”

Lielvārdes domes priekšsēdētāja Santa Ločmele: “Katrā personā ir spēks, taču vēl lielāks tas ir komandā – ar komandas atbalstu, darbu un garu ir saniedzami lieli mērķi. Mēs, pieci Lielvārdes deputāti, par to esam pārliecinājušies līdzšinējā darbā, un tagad vēlamies kopīgo spēku pavairot un sasniegt lielus mērķus.”

Kustībai “Par!” ir vairāk nekā 550 biedri un desmit teritoriālās nodaļas Latvijā un ārvalstīs – Valmierā, Jelgavā, Liepājā, Ādažos, Rīgā, Jūrmalā, Mārupē, Cēsīs, Ogrē un Apvienotajā Karalistē.

Lielvārdes domes deputātu profesionālā pieredze un kvalifikācija:

Santa Ločmele pirms Lielvārdes domes priekšsēdētājas amata uzņemšanās bija uzņēmēja, kā arī darbojās kultūras jomā. Aivars Peisenieks ir Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas direktors un vada Tautsaimniecības komiteju. Izglītības eksperte Daiga Brante vada Izglītības, kultūras un sporta lietu komiteju, ir bioloģijas skolotāja Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā un Bioloģijas skolotāju asociācijas vadītāja. Jānis Lūsis vada Sociālo un veselības lietu komiteju, strādā izglītības jomā kā mācību līdzekļu eksperts un pedagogs, ir Lielvārdes novada uzņēmēju biedrības valdes loceklis un biedrības “Zied Zeme” padomes priekšsēdētājs. Edgars Gribusts ir izglītības uzņēmuma “Lielvārds” valdes loceklis un produktu grupas attīstības vadītājs ar plašu pieredzi ar izglītību saistītās jomās un Tautsaimniecības un Attīstības komitejas priekšsēdētāja vietnieks.


Back to top