Kustība “Par!” dibina teritoriālo nodaļu Apvienotajā Karalistē Aktualitātes, Jaunumi
13.01.2020

Kustība “Par!” dibina teritoriālo nodaļu Apvienotajā Karalistē

Kustība “Par!” trešdien, 15. janvārī dibinās pirmo teritoriālo nodaļu ārvalstīs, un tā taps Apvienotajā Karalistē. Nodaļas dibinātāji aicina iesaistīties arī citus valstspiederīgos, kuri vēlas piedalīties valsts veidošanā.

Trešdien, 15. janvārī plkst. 19.00 restorānā “Baltic” (74 Blackfriars Road, London SE1 8HA) Kustība “Par!” dibinās Apvienotās Karalistes nodaļu. Kustībai “Par!” ir piecas teritoriālās nodaļas Latvijā, bet Apvienotās Karalistes nodaļa būs pirmā teritoriālā nodaļa ārvalstīs.

Apvienotās Karalistes nodaļa ir atvērta interesentiem

“Aicinu mūsu valstspiederīgos, kuri dzīvo vai strādā Apvienotās Karalistes teritorijā un kuriem rūp cilvēciskās vērtības, piedalīties un iesaistīties šajā nodaļā. Arī dzīvojot ārvalstīs ir iespējams veidot Latvijas valsti – kopā ar moderni un ilgtspējīgi domājošiem cilvēkiem, Kustības “Par!” biedriem. Jūsu pieredze ir vajadzīga Latvijai. Šī ir tā iespēja,” uzsver Daniels Pavļuts, Kustības “Par!” vadītājs.

Lauris atgriezīsies Latvijā pēc 2.5 gadiem

Nodaļas dibināšanas iniciators, Apvienotajā Karalistē dzīvojošais Kustības “Par!” biedrs Lauris Beinerts norāda, ka “Latvijas cilvēki ārzemēs nepārstāj sekot un just līdzi mūsu valstī notiekošajam, un mēs būsim viņu balss. Turklāt nodaļa ne tikai palīdzēs tautiešiem iesaistīties valsts veidošanā, bet arī centīsies radīt ērtus apstākļus, lai tie, kas plāno atgriezties, varētu to izdarīt. Es pats kopā ar visu ģimeni atgriezīšos Latvijā pēc 2,5 gadiem.”

Pasākumā piedalīsies arī Kustības “Par!” valdes locekle un Latvijas Republikas veselības ministre Ilze Viņķele, kurai ir paredzēta darba vizīte Londonā.

Apvienotās Karalistes nodaļa būs bāzēta Londonā un arī sanāksmes notiks tur. Nodaļā ir aicināti iesaistīties ārvalstīs dzīvojoši cilvēki, kuri atbalsta Kustības “Par!” vērtības – vienlīdzību, taisnīgumu un laikam līdzi ejošu attīstību.


Back to top