Pasākumi

“Par!” ieklausās Latvijas cilvēkos tiešsaistē un, ja var – tad klātienē. Mēs gribam sadzirdēt Latvijas cilvēku vajadzības. Jo mūsu #DzīvesVieta ir cilvēcīga un iekļaujoša. Tā ir vieta, kura ir iespēja visiem, nepieder dažiem un sastāv no daudziem. Piedalies vai noskaties sarunu ierakstus!

Pagājušie pasākumi

Te ir pieejams arhīvs ar mūsu veidotajiem sarunu ierakstiem. Klikšķini uz pasākumu, ja vēlies noskatīties kādu no sarunas ierakstiem!

Par! sadarbību: Rīga un Mārupe | 19. maijā

Brīvā gaisotnē sarunāsimies ar Rīgas mēru Mārtiņu Staķi par to, kā Rīgas un jaunā Mārupes novada sadarbība varētu risināt jautājumus, kuri būtiski abām pašvaldībām.

Vai varam pievienoties Rīgas ūdens apgādes sistēmai? Kāds sabiedriskais transports būtu abpusēji izdevīgs? Vai Rīgas skolas vēlas uzņemt mūsu novada bērnus vēl kuplākā skaitā? Kā varam risināt ceļu infrastruktūras jautājumus? Vai kopīga Rīgas metropole ir piepildāms sapnis?

Vai Mārupe un Babīte dzīvo zaļi? | 7. maijā, 18.00

Aicinām visus interesentus pievienoties sarunai brīvā gaisotnē par zaļu dzīvesveidu Mārupē un Babītē!

Parunāsim par satiksmi | 27. aprīlis

Kā organizēt satiksmi, lai cilvēks būtu pirmajā vietā? Ko darīt ar bīstamajiem krustojumiem, lai tie vairs nebūtu bīstami? Cik aktuāli ir Park & Ride? Cik patiesībā savienotas ir mūsu novada apdzīvotās vietas? Vai mūsu infrastruktūra ir piemērota visām satiksmes dalībnieku grupām? Kā mūsu ikdienu mainīs Rail Baltica?

Kvalitatīva izglītība augošā novadā | 1. decembris

Mārupes novada diskusija par draudzīgu un modernu dzīvesvietu, kura ir iespēja visiem.

 Sarunā piedalās Mārupes un Babītes saraksta līderis Pēteris Bethers, kā arī teoloģijas profesore un Rīgas domes deputāte Laima Geikina.