Pievienojies!

Modernas, atvērtas un zaļas dzīvesvietas veidošanai ir nepieciešams Latvijas cilvēku atbalsts. Lai darbotos teritoriālajā nodaļā, ir jābūt Kustības “Par!” biedram. Nebaidies no papildu pienākumiem – katrs biedrs pats izlemj, cik daudz resursu viņš/-a veltīs nodaļas darbam. Zemāk ir informācija, kā pievienoties, un citi noderīgi resursi.

Biedra iesniegums

Lai kļūtu par biedru, lūdzu, aizpildi veidlapu, paraksti to elektroniski vai ieskenē/nofotografē un nosūti uz e-pastu mes@kustibapar.lv. Vari to sūtīt arī pa pastu uz adresi: Kustība “Par!”, Torņa iela 4, III-C, 101, Rīga, LV-1050.

Manifests

Kustības “Par!” pamata vērtību dokuments ir mūsu manifests “Mēs esam par Latviju, kura ir iespēja visiem, nepieder dažiem un sastāv no daudziem.” Iepazīsties ar manifestu un, ja piekrīti – paraksti to!

Statūti

Statūti ir Kustības “Par!” biedru pašu rakstīti noteikumi par to, kā organizējam savu darbu un kā rīkojamies dažādās situācijās.

Biedra nauda

Lai sasniegtu kopējos mērķus, mums nepieciešami stabili un prognozējami ienākumi, ko nodrošinām visi kopā, maksājot biedra naudas. Uzzini vairāk par biedru naudu, spiežot te!

Rīcības programma Latvijai

Mūsu darāmie darbi ir aprakstīti Kustības “Par!” programmā. Spied te, lai iepazītos ar to!

Testē saderību ar “Par!”

Ja vēlies noskaidrot savu politisko uzskatu saderību ar Kustību “Par!”, aizpildi mūsu politisko uzskatu aptauju! Ja nopietni apsver iestāšanos partijā, saglabā testa rezultāta PDF – noderēs iestāšanās procesā.

Sazinies ar mums

Tev ir kādi ieteikumi nodaļas darbam vai idejas mūsu novadam? Atsūti ziņu šajā formā, un mēs Tev atbildēsim.