Līva Zandersone: kāpu aizsargjoslas nostiprināšana, lai tā netiktu koriģēta savtīgām apbūves iecerēm.

Līva Zandersone savā ģimenē ir jūrmalniece jau 5. paaudzē. Tieši šī iemesla dēļ Līvai Jūrmalas nākotne ir īpaši svarīga, jo viņa vēlas saviem bērniem labāku Jūrmalu.

Pēc izglītības iegūšanas Lielbritānijā, Līva atgriezās Jūrmalā, un jutās apbēdināta, ka te nenotiek attīstība, kas ļautu sasniegt lielāku pilsētas potenciāla realizēšanu. Šobrīd Līva strādā kā komandas vadītāja vienā no ES lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem, papildus meklē risinājumus problēmām, ko sastop gandrīz ikdienu pilsētā. Līvas galvenā prioritāte ir ekonomikas attīstība Jūrmalā, galvenokārt, lai novērstu budžeta deficītu (-31 091 877 EUR), kas izveidojies 2020. gadā.

Līva ir viena no mums – Jūrmalas iedzīvotāja, kura tāpat kā mēs visi dažreiz gaidām nesaplānotus sabiedriskā transporta savienojumus; vēro kā vienlaikus tiek saraktas visas ielas visās apkaimēs, taču nekas netiek pabeigts kvalitatīvi; Līva nesaprot, kāpēc nevar ar ģimenes sunīti pavadā iet pastaigā klusā stundā gar jūru; kādēļ kāpās nav labierīcību un kādēļ ir neomulīgi pastaigāties Kauguros un Slokā pēc saulrieta.

Līva tic, ka pilsētas pārvaldība iegūtu daudz vairāk, ja tajā parādītos jauni cilvēki ar svaigām idejām un inovatīviem risinājumiem ekonomiskās situācijas uzlabošanai. Kopā mēs varam to mainīt! Jūrmala spēj vairāk!