Sākam savā dzīvesvietā!

Kustība “Par!” Cēsu novadā veido apvienoto sarakstu ar partiju PROGRESĪVIE, lai kopīgiem spēkiem veidotu Cēsu novadu par modernu, atvērtu, iekļaujošu un skaistu vietu, kurā Eiropeiskums mijas ar Latvijas kultūru un vēsturi.

Par modernu, zaļu un atvērtu dzīvesvietu

Jaunais Cēsu novads apvieno Amatas, Cēsu, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu un Vecpiebalgas novadus. Mēs esam par to, lai šis jaunais novads būtu vēl atvērtāks, zaļāks, iekļaujošāks, modernāks un skaistāks. Mēs esam PAR!

Kandidāti

Latvijas lielākais deficīts ir cilvēki, un tāpēc ikviens lietpratējs ir vērtība. Iepazīsties ar mūsu deputātu kandidātiem, viņu zināšanām, pieredzi un darbu plāniem!

Ivo Rode, Kustība Par!

#1

#1

Ivo Rode

Cēsu Jaunās skolas direktors

#4

Oskars Kaulēns

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktors

#6

Maksims Jekimovs

Uzņēmējs, kas eksportē pasaulei

Cēsu novada ziņas

Sākam savā #DzīvesVietā!

Bērni jāvirza priekšplānā, skola ir tikai rīks. 2. daļa

Bērni jāvirza priekšplānā, skola ir tikai rīks. 2. daļa

Jaunā Cēsu novada vēlēšanās gados jaunu un spēcīgu komandu piesaka apvienotais "Kustība "Par!", Progresīvie" kandidātu saraksts. Savs viedoklis, kādai jābūt izglītības sistēmai apvienotajā Cēsu novadā ir arī mūsu saraksta divām kandidātēm, kurām ikdienā izglītība ir...

read more
Dana Narvaiša: Par pasaules līmeņa izglītību mūsu skolās

Dana Narvaiša: Par pasaules līmeņa izglītību mūsu skolās

Ja ir kāds, kura viedoklī par izglītību der ieklausīties, Dana Narvaiša ir īstā – nozares eksperte un skolotāja, kura 2015. gadā bija atzīta par vienu no labākajām pedagoģēm pasaulē. Cēsīm, bez šaubām, ir paveicies ar Danu. Viņai ir daudzpusīga izglītība un veiksmīga...

read more

Sazinies ar mums

Uzraksti jautājumu Kustībai “Par!” vai kādam no mūsu Cēsu novada kandidātiem!